İzmir - Kayseri Otobüs Seferi

18 Kasım 2015İZMİR KAYSERİ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 64 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 13 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 840 km' dir. 

İzmir Kayseri Otobüs Bileti

Otobüs Yolculuğu ve Güvenlik

Şehirler arası yolculuk yaparken yüksek hızlarda seyahat edildiği için güvenlik oldukça önemli. Uçak, tren veya otobüs. Bu araçlar arasında kaza riski en yüksek olan araç otobüs. Şahsi aracınızla gitmekten daha güvenli olsa da kaza riski her zaman var. İzmir – Kayseri otobüs bileti alacaksanız eğer güvenliğe önem gösteren bir firma ile yolculuk etmek en güzeli. Hiç bir şey canımızdan önemli değil. Veya bir sakatlanma ve yaralanma hali kimsenin istemeyeceği bir durum. Ölmeyi ve sakatlanmayı bırakın ufak bir kaza yapmayı bile kimse istemez. Bu yüzden maksimum özeni göstermek gerekir.

Neden otobüs yolculuğu tercih ediyoruz?

Uçak biletleri özellikle erken alımlarda herkesin alabileceği bir seviyeye inse de hala yüksek. Tabi uçaktan korkmak meselesi de azımsanmayacak kadar çok insanda var. İnsanların işleri ne kadar acele olsa da ne kadar kısa sürede gitse o kadar iyi olacağı vaziyetlerde bile uçağa binemiyorlar. Tren ile yolculuk etmek ise, hem ucuz hem güvenli olmasına rağmen otobüse göre daha yavaş bir ulaşım aracı. Her ne kadar hızlı tren hatları hizmete girse de hala ülkenin büyük ölümünde hızlı tren yok ve yolculuklar oldukça uzun sürüyor. Bunun gibi sebeplerden dolayı İzmir – Kayseri otobüs bileti alarak insanlar otobüs yolculuğunu tercih ediyor. Tabi birde alışmamış olmanın etkisi de var. Mesela ben yolculuk etmem gerektiğinde ilk aklıma gelen otobüs yolculuğu oluyor. Halkımızın genelinde de bu durumun olduğunu düşünüyorum.

Rahat bir yolculuk için neler yapabiliriz?

Öncelikle tavsiyem tekli koltuk seçeni olan firmayı tercih etmeniz. Suit koltuk falan da denilen bu koltukları daha büyük oluyorlar ve ciddi rahatlı sağlıyorlar. Ayrıca yanınızda kimsenin olmaması farklı farklı oturuş pozisyonlarını kullanmanıza olanak sağlıyor. İzmir – Kayseri otobüs bileti ile yaklaşık 9 – 10 saatlik bir yolculukta tek ayağını altına kıvırmayı kim istemez ki? Sıkıldın öbür ayağını altına al. Şahsen rahatlığa en büyük etken bu. Bunun yanında yastık falan kullanmak da uzun yolculuklarda faydalı olabiliyor. Özellikle otobüste uyumayı sevenler için.

Selçuk ->
İZMİR->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

64 TL

İZMİR->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

60 TL

İZMİR->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

65 TL

İZMİR->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

65 TL

İZMİR->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

60 TL

İZMİR->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

60 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi