İzmir - Kahramanmaraş Otobüs Seferi

24 Kasım 2015İZMİR K.MARAŞ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 16sa 30dk  saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1084 km' dir. 

Otobüs Yolculuğu Bizden Sorulur

Eğer kısa zaman içerisinde otobüs yolculuğu düşünüyorsanız İzmir - Kahraman maraş otobüs bileti için firma olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Otobüsümüzde bulunan imkanlar sayesinde keyifli bir yolculuk yapabileceksiniz. Örneğin günümüzde internetin artık vazgeçilmez bir kaynak olduğunu yadsınamaz bir gerçektir. Bizler de firma olarak bunun bilincindeyiz ve her otobüsümüze ait bir internet bağlantısı bulundurmaktayız. Hızlı bağlantı ve sınırsız internet sayesinde sosyal medyadan kopmayacak ve dilediğinizce internet bağlantısından faydalanabileceksiniz.

Bu İşte Bir Numarayız

Firmamız elemanları alanında uzman ve yolcu ile ikili ilişkileri gayet üst düzeydedir. Firmamızda çalışan host ya da hosteslerimiz kibar ve güler yüzlü hizmeti ile her isteğinizi yerine getirecektir. Uzun yıllar boyunca bünyemizde çalışan şoförümüz alanında uzman ve yeterli düzeyde bilgi sahibi olduğu için size beklentinizin de üzerinde bir hizmet sunacaktır. Zamanında kalkış gerçekleşecek ve tahmin edilen süre içerisinde varış noktasına ulaşılacaktır. Çünkü firma olarak çağımızın bir hız çağı olduğunun ve zamanınızın ne kadar değerli olduğunun firma olarak tabi ki bizler de farkındayız. Bu sebeple sizlere söz verdiğimiz üzere zamanında kalkılıp zamanında varış noktasına ulaşılacaktır. İzmir - Kahraman maraş otobüs bileti için mutlaka firmamıza uğrayınız

Yılların Tecrübesi İle Seyahat Acentesi

Firmamızdaki tüm otobüslerde koltuk düzeni yolcunun keyfi ve rahatı düşünülerek dizayn edilmiştir. Ayrıca sizlere 2+1 şeklinde dizayn edilmiş koltuklarda yolculuk etme fırsatı da sunduğumuzdan daha rahat bir şekilde yolculuk etme şansına erişeceksiniz. Firmamız sizlere sunacağı ikramlarla da yüzünüzü güldürecektir. Tatlı ve tuzlu ikramlarımızdan faydalanabilecek dilediğiniz içecek çeşitlerimizle de ikramlarımıza eşlik edebileceksiniz. Firmamızda her şey müşteri memnuniyeti düşünülerek dizayn edilmiştir. Uygun bilet ücretleri ile de rakiplerimize kıyasla tercih edilebilecek durumdayız. Ayrıca bilet satış konusunda da esnek davranabilmekteyiz. İzmir - Kahraman maraş otobüs bileti aldıktan sonra ola ki elinizde olmayan bir sebeple seyahatinizi iptal etmek zorunda kaldınız. Biletim iptal olur mu diye endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü isteğiniz halinde biletin iadesini isteyebilir ya da bilet tarihinde değişikliğe gidebilirsiniz. Bu seçim tamamen size aittir. Yeter ki bilet İade ya da tarih değişikliği için belirtilen saat tarihlerini kaçırmayın. 

İZMİR->KAHRAMANMARAŞ
OTOBÜS SEFERİ

16sa 30dk

80 TL

İZMİR->KAHRAMANMARAŞ
OTOBÜS SEFERİ

16sa 30dk

80 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi