İzmir - İstanbul Otobüs Seferi

17 Kasım 2015İZMİR İSTANBUL OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 60 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 9 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 484 km' dir. 

İzmir –İstanbul Otobüs Bileti

İzmir ve İstanbul birbirine yakın iki şehre yapacağınız, otobüs yolculuğu için İzmir –İstanbul otobüs bileti arayışı içerisinde iseniz doğru adrestesiniz.  İzmir’den İstanbul’a yolcu taşıyan yeni otobüslerin konforu ve hizmet kalitesi yolculuk tercihinin karayolu olması kadar doğal bir şey olamaz. İzmir İstanbul arasında hizmet veren otobüs firmalarından temin edilen otobüs seferlerini tek ekrandan kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Sitemizde İzmir İstanbul bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.  Bu sayede İzmir’in İstediğiniz noktasında hangi gün ve saatte hangi otobüs firmasının İstanbul için sefer düzenlediğini ve otobüs biletinizin ücretini tek tıkla hemen öğrenebilirsiniz. Üstün konfor ve kaliteyi sağlayan şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaları ile yolculuklarınız oldukça konforlu ve rahat geçecektir.

İzmir –İstanbul otobüs Bileti Sorgulama

Bu iki büyük şehre yolcu taşıyan otobüs firması bolluğu ve fiyat uygunluğu İzmir –İstanbul otobüs bileti seçimini de kolaylaştırıyor.  Ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan Türkiye’nin en önemli şehri olan İstanbul aynı zamanda kıtalar arası bir şehirdir. Otobüs biletinizi daha kolay ve güvenli bir şekilde sitemizden hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizin size sunduğu bu mükemmel uygulama sayesinde otobüs firmaları liste bilgilerini de öğrenebilirsiniz Sizde hemen şimdi İstanbul ili için otobüs bileti araması yapın, sizin için en uygun otobüs biletini Online olarak otobüs bileti almanın keyfini çıkarın.

İzmir –İstanbul Otobüs Bileti Sorgulaması

Asya ile Avrupa'yı ayıran İstanbul Boğazı'na ev sahipliği yapan ve jeopolitik önemi oldukça yüksek olan bu muhteşem şehre İzmir’den seyahat etmek için sitemiz üzerinden bu platformdan İzmir –İstanbul otobüs bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Siz de fiyat olarak en uygun ve avantajlı bilet fiyatlarını görüntülemek için arama yaparak İstanbul  ili için otobüs bileti satın alma işlemini Online olarak sitemizden gerçekleştirebilirsiniz Ayrıca hangi gün ve saatte hangi firmanın İzmir ilinden  İstanbul’a sefer düzenlediğini otobüs seferleri bilgisi ve bilet ücret bilgisini hemen öğrenebilirsiniz. Karadeniz ile Marmara Denizi'ni bağlayan bu masalsı şehre yolculuk yapacak olan herkese şimdiden hayırlı yolculuklar dileriz.

Bodrum ->
İZMİR->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

60 TL

Turgutreis ->
İZMİR->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

75 TL

İZMİR->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

67 TL

İZMİR->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

65 TL

İZMİR->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

07 saat

70 TL

İZMİR->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

63 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi