İzmir - Giresun Otobüs Seferi

21 Kasım 2015İZMİR GİRESUN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 85 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 20 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1276 km' dir. 

İnternet Üzerinden Kolay Bilet Almak

İzmir - Giresun otobüs bileti alırken internet üzerinden kolay biletten faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden hangi şirket ya da nerden bilet almalıyım, yakın bir yer var mı diye araştırmanıza gerek kalmadan, kolaylıkla internet üzerinden araştırabilir ve istediğiniz âmânda var mı ya da başka bir zamanda nasıl daha uygun olur, planınızı yapabilir ve uğraşmanıza gerek kalmadan kolaylıkla biletinizi alabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişin çok daha kolay ve rahat olduğu günümüzde gideceğiniz yere bilet alımlarınızda da artık kolaylık ve konfor bulunmakta. Evinizde oturduğunuz yerden gideceğiniz bileti alabilecek ve istediğiniz zamanda bilet var mı ya da yoksa ne zaman uygun olabilir ailenizle planlayarak kolay bir şekilde biletinizi alabileceksiniz.

Ev Konforunu Aratmayan Yolculuk

Otobüs yolculuğunu seviyorsanız ve Giresun’un o güzel doğasına ve havasına gidecekseniz kolay bir şekilde İzmir - Giresun otobüs bileti alabileceğiniz internet alışverişini tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden güvenilir ve kaliteli bir firma ile biletinizi rahat bir şekilde evinizden alırken aynı ev konforunda bir otobüs yolculuğuyla Giresun'un o güzel havasına varabilirsiniz. Otobüs yolculuğu artık ev konforunda yapılmakta. İnternet televizyon ve güzel bir servis hizmeti ile rahatlıkla varacağınız yere gidebilecek ve ev konforunda güzel bir yolculuk yaşayacaksınız. Otobüslerdeki internet ile evinizdeki gibi dilediğiniz gibi girebilecek ve dizi ya da program takip ediyorsanız istediğiniz kanalı açarak aynı şekilde takip etmeye devam edebileceksiniz. Ayrıca bazı otobüslerin sunduğu lig TV ile maç yayınlarını da izleyebileceksiniz. Giresun’a giderken ya da İzmir’den dönerken güzel bir yolculuk ile gitmek istiyorsanız internet üzerinden aldığınız bir bilet ile güvenli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Güvenli İnternet Sitesinden Bilet Almak

İzmir - Giresun otobüs bileti alımınızda seçeceğiniz internet sitesinin güvenli ve garanti verebilirliğine dikkat etmeniz yeterli. Kaliteli ve profesyonel bir müşteri hizmetiyle yaşayacağınız problemleri de kısa sürede çözebilecek bir şirketle anlaşmanız durumunda hızlı ve güvenli yolcuğun tadını yaşayabilirsiniz. Tatile gidiyorsanız tatilinizin için güzel bir başlangıç olacak, eğer ki tatilden dönüyorsanız da yorulmadan ve rahat bir yolculuk ile problemsiz bir şekilde rahatlıkla evinize dönebilirsiniz.

İZMİR->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

85 TL

İZMİR->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

20sa 15dk

80 TL

İZMİR->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

18sa 30dk

80 TL

İZMİR->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

80 TL

İZMİR->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

19sa 15dk

80 TL

İZMİR->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

18sa 30dk

90 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi