İzmir - Düzce Otobüs Seferi

22 Kasım 2015İzmir – Düzce Otobüs Bileti

Şehirler Arası Otobüslerde İnsan Tipleri

Her ortamda olduğu gibi otobüslerde de ilginç tiplerle karşılaşabilirsiniz. Hatta bu ihtimal oldukça yüksek hepimizin başına muhabbet etmeye çalışan amca veya teyze vakası gelmiştir. Arada kuşak farkı olmasa da konuşsak problem değil. Veya önünüze oturan otobüsü otel, koltuğu da yatak sanan vatandaş. Gel o koltuğu ağzıma sok daha fazla yatmıyor mu o? İzmir – Düzce otobüs bileti ile yolculuk yaparken altı yedi saatlik bu yolculukta kim ister ki yanında uyuyan ve uyurken kendine hakim olamayıp sağa sola yatan bazen de kafasını omzumuza yaslayan şefkate ihtiyacı olan birisini? Şehirler arası otobüslerde karşılaşılan en tehlikeli insan tipi hangisi? Genelde erkeklerde görülen ayakkabıyı çıkartan arkadaş tipi bence. Oldukça sakıncalı bu hareketi sıklıkla otobüslerimizde görmek mümkün.

İlginç tipler için neler yapmak gerekir?

Yukarıda bahsettiğim en tehlikeli tip olan ayakkabıyı çıkartan tip için yapacak hiç bir şey yoktur. Belki muavine bu arkadaşı uyarmasını söylemek bir işe yarayabilir. Ha herhangi bir koku falan yoksa sorun değil çıkartan çıkarsın. İzmir – Düzce otobüs bileti aldığınızda yanınıza muhabbet etmeye çalışan amca ya da teyze düşerse yapılabilecek en güzel şey ölü taklidi yapmak. Anında uyku moduna geçmek. Ha dürtüp falan bak yavrum şöyle şöyle falan diyorsa çok geçmiş olsun. Uğraşması en kolay tip koltuğu yatağa çeviren tiplerdir. Tabi arkadaşın ne kadar insancıl olduğu ile doğru orantılıdır başarılı olma ihtimaliniz. Rica edersiniz koltuğunu biraz düzeltir.

Otobüslerde Favori İnsan Tipimiz

Bana göre en iyisi gazete kitap falan okuyup sesi çıkmayan insan tipidir. Hem faydalı bir iş yapıyor hem kimseyi rahatsız etmiyor. Tabi gazete okuyanlar için gazetenin sayfalarını çevirirken gazeteyi ağzımıza sokmayan biri olması gerekir. İzmir – Düzce otobüs bileti ile yolcuğumuzda sessiz sedasız uyuyup sağa sola yatmayan arkadaşlarda oldukça zararsızdır. Horlama ve sağa sola yatma eğilimi bu favori insan tipimizi sakıncalı insan tipine çevirebilir. Bir diğer favori insan tipi adayımız. Sessiz sedasız müzik dinleyen kardeşimiz. Bazıları müziğin ritmine göre el kol hareketleri falan yapsalar da oldukça zararsızdırlar.