İzmir - Denizli Otobüs Seferi

18 Kasım 2015İZMİR DENİZLİ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 2TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 3sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 225 km' dir. 

İzmir-Denizli Otobüs Bileti

Denizli Ege Bölgesi'nde yer alır. 500 bini aşan merkez nüfusuyla, İzmir'den sonra Ege Bölgesi'nin en büyük şehridir. Türkiye'nin ise en büyük ve en gelişmiş on altı şehrinden biridir. Bir sanayi, ihracat ve ticaret merkezi sayılan Denizli aynı zamanda otuz bini aşan öğrenci sayısıyla bir üniversite şehridir. Sanayisi, turizmi, ticareti ve hizmet sektörü  gelişmiş olan Denizli, Türkiye'nin en kalkınmış kentlerinden biridir. Dünya'da tekstilin en önemli başkentleri arasında sayılır. Halk arasındaki söylemleriyle kızı ve horoz'uyla ünlüdür; şehrin birkaç noktasında horoz heykeli vardır. Dünyaca bilinen doğa harikası Pamukkale de şehrin simgelerinden biridir. Pamukkale, Unesco'nun dünya kültür mirası listesindedir. Sizde doğa harikası Pamukkale’yi görmek istiyorsanız size İzmir-Denizli otobüs bileti kadar yakın…

Denizli İlinin Doğal Harikası Pamukkale

Denizli; Pamukkale ilçesinde yer alan travertenleri ve kaplıcaları ile yerli ve yabancı turistlerin ülkede en çok ilgi alaka gösterdikleri şehirlerin başında gelmektedir. Otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde gezip görebileceğiniz yerler; Hierapolis Antik Kenti, Akhan Kervansarayı, Çardak Gölü, Bozkurt Karakısık Kanyonu, Dedeköy Türbesi’dir. Şehir Ege Bölgesi’nde yer alıyor olsa da iklimsel özellikler tam olarak bölge ile farklılık göstermektedir. Özellikle şehrin İç Anadolu’ya daha yakın olan kesimlerinde karasal ve ılıman iklimin etkileri görülür. Kışlar yağışlı ve ılık, yazlar sıcak ve kurak olarak yaşanmaktadır. Sizde güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız en yakın zamanda 1 adet İzmir-Denizli otobüs bileti temin etmelisiniz.

Egenin Bir Diğer İncisi Denizli

 Sizler de Denizli’yi gezmek, ülkemizin Ege Bölgesi içerisinde yer alan en nadide illerinden birini daha yakından görmek, güzelliklerini yakından görmek istiyor iseniz hiç vakit kaybetmeden hemen İzmir- Denizli otobüs bileti satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de Pamukkale gibi bir özelliği bulunan Denizli’yi daha önce görmeyen, Pamukkale’yi pek fazla gezip görmemiş olan herkes mutlaka Denizli otobüs biletini hemen satın almalı ve ülkemizin oldukça özel yerlerinden biri olan Denizli’yi kesinlikle gezmeli. Zira, yaz ayları içerisinde Pamukkale için dahi bir çok yerli  yabancı turistin bile giriş yaptığı bir ilimizdir.

EDİRNE ->
İZMİR->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

25 TL

Çan ->
İZMİR->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

23 TL

İZMİR->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

03sa 30dk

25 TL

İZMİR->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

03sa 30dk

25 TL

İZMİR->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

03sa 30dk

25 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi