İzmir - Burdur Otobüs Seferi

21 Kasım 2015İZMİR BURDUR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 43 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 5 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 366 km' dir. 

İzmir-Burdur Otobüs Bileti

Burdur’a gitmeyi planlıyorsanız Türkiye’nin sayılı müzelerinden biri olan Burdur Arkeoloji Müzesi, Şehrin merkezinde Pazar mahallesinde bir tepe üzerinde bulunan Sagalassos Antik Kenti, Ulu Cami, İl merkezindeki Mısırlı konakları gerçekten görülmeye değer ender güzellikteki yerlerdendir. Bu güzel yerleri görmek için sitemiz üzerinden İzmir-Burdur Otobüs Bileti araması yaparak İzmir’in İstediğiniz noktasında hangi gün ve saatte hangi otobüs firmasının Burdur iline sefer düzenlediğini ve otobüs biletinizin ücretini tek tıkla öğrenebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde İzmir ilinden Burdur’a seyahat ederken hangi firmadan bilet alacağım düşünmeden kolaylıkla otobüs bileti temin edebileceğiniz bu platformdan hangi gün ve saatte hangi firmanın İzmir ilinden Burdur’a sefer düzenlediğini otobüs seferleri bilgisi ve otobüs bileti ücret bilgisini hemen öğrenebilirsiniz.

İzmir – Burdur Otobüs Sefer Sorgulaması 

Burdura gitmişken çarşısını da gezmeden gelmek olmaz diyorsanız Burdur’un Bakırcılar çarşısında ince işçilikle süslenmiş bakır hediyelik eşyaların yanı sıra yine el tezgâhlarında dokunan ve  ‘’Burdur Alacası” adı verilen ve kumaşlardan kendinize eşinize dostunuza alabilirsiniz. Üstün konfor ve kaliteyi sağlayan şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaların İzmir-Burdur Otobüs Bileti seferi araması yapın, sizin için en uygun otobüs biletini seçip hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi almanın keyfini çıkarın. İzmir’den Burdur iline sizi en ucuza götürecek olan otobüs bileti fiyatları öğrenmek için arama motorunda İzmir – Burdur otobüs sefer sorgulaması yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde  Online otobüs biletinizin  alım işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz. . 

En Ucuz İzmir-Burdur Otobüs Bileti  Burada

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyorsanız Burdur il merkezinde ve ilçelerinde üretimi yapılan   ‘’ceviz ezmesi” tatlısını  alabilirsiniz. Şehrin içinde gezinirken karnınız acıkırsa Antik Kenti yolu üzerinde bulunan alabalık tesisleriniz ziyaret etmenizi öneririz. Burdurun en önemli otobüs firmaları ile seyahat etmek ve güvenli şekilde İzmir-Burdur Otobüs Bileti satın almak için otobüs firmaları için özel olarak hazırlanan sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sizde hemen şimdi sitemizden burdur için otobüs bileti araması yapın, sizin için en uygun otobüs biletini seçip hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi Online olarak otobüs bileti almanın keyfini çıkarın

Çan ->
İZMİR->BURDUR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

43 TL

Çan ->
İZMİR->BURDUR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

43 TL

Erdek ->
İZMİR->BURDUR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

43 TL

.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi