İzmir - Bolu Otobüs Seferi

19 Kasım 2015İZMİR BOLU OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 10 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 639 km' dir. 

İzmir-Bolu Otobüs Bileti

 Osmanlı Dönemi'nde Kanuni Sultan Süleyman’ın şehzadelik döneminde Valilik yaptığı Bolu ilimiz   Batı Karadenizin batısında bulunmaktadır. Jeolojik bakımdan yurdumuzun en önemli fay tabakası üzerinde bulunan Bolu ili, jeotermal su kaynakları ile de ünlü bir illerimizden biridir.  Çatak Kaplıcaları ,Karacasu, Mudurnu – Babas başlıca kaplıcalarının başında gelmektedir. Si zde Bolu’ya gezmeye gidecekseniz, İzmir-Bolu Otobüs Bileti için aramanızı sitemizden yaparak her zaman sizin iç.in en uygun ve avantajlı otobüs bileti fiyatları listeleyebilirsiniz. Sitemizde Bolu bileti aramasını yukarıdaki panelden kolaylıkla yapabilirsiniz.  Bu sayede İzmir’in İstediğiniz noktasında hangi gün ve saatte hangi otobüs firmasının Bolu ili için sefer düzenlediğini ve otobüs biletinizin ücretini tek tıkla hemen öğrenebilirsiniz.

İzmir-Bolu Otobüs Bileti Almanın En Kolay Yolu Burada

Tarihi güzellikleri ve kaplıcaları kadar yemekleri ile de ünlü olan Bolu ilimize daha önce gitmediyseniz Başta Abant gölü olmak üzere Mudurnu`ya 5 km. mesafede bulunan `Babas Kaplıca`sını mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Yemeklerinden ise, yoğurtlu bakla çorbası, ovmaç çorbası, patates çorbası, yayla çorbası nohutlu çorbası, kızılcık, tarhana çorbası, imaret çorbası, çiğ börek,  cantıklı pide, etli mantıyı tatmadan gelmeyiniz.  Tüm bu güzellikleri görmek ve bu lezzetleri yerinde tatmak için İzmir Bolu arasında hizmet veren otobüs firmalarından temin edilen otobüs seferlerini tek ekrandan kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz.

İzmir-Bolu Otobüs Bileti Fiyatları Burada

Siz de fiyat olarak en uygun ve avantajlı İzmir-Bolu Otobüs Bileti fiyatlarını görüntülemek için arama yaparak için otobüs bileti satın alma işlemini Online olarak sitemizden gerçekleştirebilirsiniz Ayrıca hangi gün ve saatte hangi firmanın İzmir ilinden  Boluy’a sefer düzenlediğini otobüs seferleri bilgisi ve bilet ücret bilgisini hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitemizin size sunduğu bu mükemmel uygulama sayesinde otobüs firmaları liste bilgilerini de öğrenmek için otobüs bileti araması yapın, sizin için en uygun otobüs biletini Online olarak otobüs bileti almanın keyfini çıkarın. Konfor konusunda size maksimum kaliteyi sağlayan şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmaları ile yolculuklarınız oldukça konforlu ve rahat geçecekti Herkese şimdiden hayırlı yolculuklar dileriz.

İZMİR->BOLU
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

 

70 TL

İZMİR->BOLU
OTOBÜS SEFERİ

09sa 45dk

 

60 TL

İZMİR->BOLU
OTOBÜS SEFERİ

09sa 15dk

 

69 TL

İZMİR->BOLU
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

 

70 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi