İzmir - Bitlis Otobüs Seferi

19 Kasım 2015İZMİR BİTLİS OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1691 km' dir. 

İzmir-Bitlis Otobüs Bileti

Doğu Anadolu bölgemizde yer alan Bitlis ili İslami eserleri olduğu kadar tarihi yerleri ile de önemli illerimizden biridir. Sınırları içinde bulunan ve Türkülere konu olan Sup han ve Nemrut dağı görülmeye değer ender yerlerdendir. Dağlar ve platolardan oluşan ve nedenle hayvancılığa elverişli ilimizde karasal iklimi ise sert bir şekilde yaşanmaktadır. İzmir-Bitlis Otobüs Bileti almak için sitemizdeki yönlendirmeleri takip ederek biletinizi en hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Sizde fiyat olarak en uygun ve avantajlı otobüs bileti fiyatlarını görüntülemek için otobüs bileti aramalarınızı sitemizden yapabilir ve otobüs biletinizin Online olarak sitemizden satın alabilirsiniz.

İzmir-Bitlis Otobüs Bileti Sorgulama

 Bitlis iline hiç gitmediyseniz İl merkezinde bulunan Bitlis Kalesi İhlâs iye Medresesi, Şerefiye Camisi ve Kümbetleri ve Selçuklu Mezarlığı'nı görmeden, gelmeyin. Kök boyalı dokuma kilimleri Hizan fındığı, Adilcevaz cevizi, Mutki kara kovan balı ve küp peyniri kadar Ahlât bastonu,  Bitliste yerli yabancı turistlerin ilgi gösterdiği ürünler arasında yer almaktadır. Sizde bu lezzetleri yerinde tatmak ve istiyorsanız sayfamız üzerinden İzmir-Bitlis Otobüs Bileti alarak daha da karlı çıkabilirsiniz. Ayrıca erken bilet alımlarında da otobüs biletlerinde daha geniş zamanda sefer, seçenekleri olacağından istediğiniz yerden çok daha iyi koltuk seçebilirsiniz. İzmir Bitlis güzergâhı arasında yer alan dinlenme tesislerini tek tıkla öğrenebilirsiniz. Hiçbir yerde bulunmayan eşsiz güzellikteki hepsi bir doğa harikası olan bu tarihi yerleri görmek için daha fazla zaman kaybetmeden İnternet üzerinden sadece dakikalar içerinden Online olarak alacağınız otobüs biletinizi hem de tek tıkla alın.

İzmir-Bitlis Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Bitlis büryan kebabıyla ünlü Bitlis iline gitmek için artık ilgili otobüs firmalarına giderek bilet aramanız gerek yok. Sitemiz üzerinden İzmir-Bitlis Otobüs Bileti almanız için gerek tek şey  Online otobüs bileti al sekmesini tıklamak sektörün önde gelen tüm otobüs firmalarının sıralandığı ekranda firma tercihi yapmak  ve biletinizi almak. Sizde e hemen bilet alma işleminizi Online olarak gerçekleştirmek için  web  şimdi sitemizi ziyaret ederek otobüs firmaları ve bu firmaların bilgilerine tek tıkla ulaşabilirsiniz

Selçuk ->
İZMİR->BİTLİS
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

80 TL

İZMİR->BİTLİS
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

89 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi