İzmir - Bingöl Otobüs Seferi

18 Kasım 2015İZMİR BİNGÖL OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 78 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 14sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1449 km' dir. 

İzmir-Bingöl Otobüs Bileti

Rivayete göre Büyük İskender tarafından ile Bingöl adı verilmiş olan Bingöl ili tarihi güzellikleri kadar  kendine özgü halk oyunları karakteri ile büyük bir beğeni kazanmış illerimizdendir. Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat bölümünde bulunan ilimiz yayları da ünlüdür. Yazları sıcak kışları soğuk geçen ile sitemizden alacağınız İzmir-Bingöl Otobüs Bileti  alarak kara yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha önce Bingöl iline gitmediyseniz Murat, Peri, Göynük sularıyla ile çevrili Bingöl ilinin doğasına ise ayrı bir güzellik katan hepsi bir doğa harikası olan bu yerleri görmek için daha fazla zaman kaybetmenize sitemiz üzerinden sadece dakikalar içerinden Online olarak bilet alabilirsiniz. Son dönemlerde Turizmin cenneti haline gelen bu şehre yılın her döneminde sitemiz üzerinden otobüs  bileti bulabilirsiniz

Efsanevi Şehir Bingöl’e En Kolay Otobüs Bileti Alımı

Çevresindeki göllerle efsane haline gelen Bingöl ilinde konaklayabileceğiniz en uygun İzmir-Bingöl Otobüs Bileti  fiyatları ile ilgili aramanızı sitemizde yaparak size en uygun otobüs bileti firmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Efsanelere konu olan çevresindeki şifalı gölleriyle ün kazanmış bu gizemli şehre gitmek için artık uzun uzadıya bilet arama bulma telaşına ve derdine son Web sayfamız üzerinden Online olarak alacağınız bilet ile hasretini çektiğiniz akrabalarınız ile bir an önce hasret giderebilirsiniz.

İzmir-Bingöl Otobüs Bileti  Seferleri

İzmir’den Bingöl’e gitmek için  Online İzmir-Bingöl Otobüs Bileti   alma işlemi sırasında; çıkacağınız sefer süresi, otobüs firmalarının seferleri, saatlerini hemen öğrenebilirsiniz.  Bingöl İline adını veren ve Yükseklikleri 3000 metreyi aşan dağları, buzul gölleri, dört yanı dağlarla çevirili ovaları ve eşsiz güzellikteki bu tarihi yerleri görmek için daha fazla zaman kaybetmeden sitemiz üzerinden sadece dakikalar içerisinde sitemizden bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu hizmet sunan, bir otobüs firmalarının en uygun otobüs biletini bu alacağınız sitemiz sayesinde Bingöl’e gitmek için terminallerde dolaşarak zaman kaybetme derdine artık son. İzmir’in her yerinden kolaylıkla otobüs bileti temin edebileceğiniz bu platformdan hangi gün ve saatte hangi firmanın İzmir ilinden hangi illere sefer düzenlediğini otobüs seferleri bilgisini hemen öğrenebilirsiniz.

Selçuk ->
İZMİR->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

78 TL

İZMİR->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

79 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi