İzmir - Balıkesir Otobüs Seferi

16 Kasım 2015İZMİR BALIKESİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 22 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 2sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 182 km' dir. 

İzmir –Balıkesir Otobüs Bileti

Türkiye’nin en kalabalık on yedinci ili olan Balıkesir’ ilinin hem Marmara ve Ege bölgesine kıyısı bulunur.  Çevresindeki merkezlere kolay ulaşılabilir olabilmesi ve birbirinden farklı turizm seçenekleri ile Marmara Bölgesi’nin çok tercih edilen bir illerinden biridir. Misafirperver insanların yaşadığı bu güzel ili ziyaret etmek isteyenler İzmir –Balıkesir otobüs bileti aramasını sitemiz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. İzmir Balıkesir arasında yolcu taşıyan önemli otobüs firmalarının seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sayesinde otobüs bileti aramasını kolayca yapabilirsiniz

Tatilini Balıkesir’de Geçirmek İsteyenlere Online Bilet

 Tatilini Balıkesir’de geçirmek isteyenler Tüm firmaların seferlerini bir arada göreceğiniz sorgulama ekranında kolayca fiyat karşılaştırması yapak seferinizi belirledikten ve gerekli bilgilerinizi girdikten sonra İzmir –Balıkesir otobüs bileti hazır olacaktır Bunun için site içindeki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Tüm Otellerde kaliteli ve konforlu bir hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile bulacağınız ilde keyifli bir seyahat geçireceğinize kesin gözüyle bakabilirsiniz. Çok farklı turizm seçenekleri ileçok en çok tercih edilen ili olan Balıkesir iline seyahat etmek Online olarak alacağınız otobüs bileti ile istediğiniz zaman aralığında seyahat planı yapabilirsiniz.  Burhaniye, Erdek, Gönen Ayvalık, Edremit, olmak üzere çok sayıda turistik bölgesine kolay ulaşılabilir olan Balıkesirde  bu tarihi yerleri görmek için daha fazla zaman kaybetmeden İnternet üzerinden sadece dakikalar içerinden Online olarak alacağınız otobüs biletinizi hem de tek tıkla alın.

İzmir –Balıkesir otobüs bileti Satın Alma

İnternet olan her yerden İzmir –Balıkesir otobüs bileti satın alma işlemini sitemiz üzerinden Online ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartıyla bilet satın alma işleminin güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi için ‘SSL Sertifikası’ teknolojisi ile siz değerli müşterilimize güvenli alışveriş imkânı sağlamaktadır. Biletinizi oluşturur oluşturmaz bilgiler e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj yolu ile bilgi mesajı iletilecektir. Balıkesir otobüs firmaları, otobüs  sefer saat ve bilgileri yolculuk sırasında uğranacak olan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz bu platformda dilerseniz biletiniz için erken rezervasyon yaptırabilir ya da Online olarak biletinizi satın alın alabilirsiniz.

İZMİR->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

22 TL

İZMİR->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

02sa 30dk

15 TL

DENİZLİ ->
İZMİR->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

22 TL

Alanya ->
İZMİR->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

19 TL

ISPARTA ->
İZMİR->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

19 TL

İZMİR->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

19 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi