İzmir - Aydın Otobüs Seferi

17 Kasım 2015İZMİR AYDIN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 13 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 1sa 15dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 112 km' dir. 

İzmir –Aydın otobüs bileti

Türkiye’nin ve en kalabalık yirminci şehri olan Aydın Ege bölgesinde yer almaktadır. Turizm ve tarım yönünden en gelişmiş illerden biri olan Aydın ili turizm potansiyeli yüksek bir ildir. Çok sayıda tarihî eser bulunan ilde Türkiye’nin en uzun ikinci tüneli bulunmaktadır. Ege Bölgesi'nin üçüncü ili olan İlde 17 ilçe bulunmaktadır. Siz de çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış bu şehre seyahat etmeyi planlıyorsanız İzmir –Aydın otobüs bileti ile bu  güzel şehre karayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şuana kadar Aydına  hiç gitmediyseniz artık günler öncesinden otobüs firmalarına giderek bilet ayırtmanıza gerek kalmadan istediğiniz otobüs firmasından istediğiniz tarih aralığına Online olarak otobüs biletinizi alabilirsiniz.

İzmir –Aydın otobüs bileti Fiyatları 

Tarımdan sonraki ikinci önemli gelir kaynağı Turizm olan bu güzel ilimizin doğusunda Denizli, Güneyinde Muğla Kuzeyinde İzmir ve Manisa bulunmaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri açısından ülkemizde ziyaret edilmesi gereken ender yerlerimizden biri olan Aydın iline sizi en ucuza götürecek olan İzmir –Aydın otobüs bileti fiyatları öğrenmek için sitemizde Aydın için otobüs seferi sorgulaması yapabilirsiniz. Sitemizin size sunduğu online bilet alma uygulaması sizlere kredi kartı ve banka kartıyla bilet satın alma işleminin güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi için ‘SSL Sertifikası’ teknolojisi ile siz değerli müşterilimize güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır sayesinde sizin için en uygun otobüs bileti arama ve sorma tek tıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

İzmir –Aydın otobüs bileti Seferleri

Aydına gelmişken Aydın Müzesi, Afrodisias Müzesi, Yörük Ali Efe Etnografya Müzesi, Karacasu Etnografya Müzesi, Çine Arıcılık Müzesi, Nazilli Etnografya Müzesi gibi tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz. . Ayrıca Aydında görebileceğiniz yerler seferleri listeleyebilir ve aralarından seçiminizi yaparak, güvenli bir şekilde otobüs biletinizi Online olarak satın alabilirsiniz. Sitemizin size sunduğu online bilet uygulaması tarihi ve doğa güzellikleri ile ünlü olan bu güzel şehre gitmek için sitemiz üzerinden İzmir –Aydın otobüs bileti seferi sorgulaması yaparak sizin için  en ucuz  otobüs biletini seçip hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi Online olarak almanın keyfini çıkarın.

İZMİR->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

01sa 15dk

13 TL

EDİRNE ->
İZMİR->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

15 TL

İZMİR->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

01sa 30dk

13 TL

İZMİR->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

02 saat

13 TL

İZMİR->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

01 saat

15 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi