İzmir - Artvin Otobüs Seferi

19 Kasım 2015İZMİR ARTVİN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 125 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1564 km' dir. 

İzmir –Artvin otobüs bileti

Türkiye’nin Gürcistan olan sınırında bulunan Artvin ili Karadeniz bölgesinin dağlık bir alanda meyilli bir arazide kurulmuş illerimizdendir. Kafkasya Kültürüne yakın olan şehir de kışları ılık, her mevsim bol yağışlı geçmektedir. Merkez ilçesi dahil 8 ilçeden oluşan il Türkiye'nin en kalabalık 75. İlidir. Boğalarıyla meşhur bir ile İzmir –Artvin otobüs bileti almak istiyorsanız Artvin’e yolcu götüren tüm seferleri sorgulayıp, en uygun otobüs bilet fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en uygun en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bilet alma işlemini gerçekleştirirken aynı anda önünüze açılan ekranda koltuğunuzu ister cam kenarı ister koridor tarafından ister önlerden ister orta ya da arkalardan kendiniz seçebilirsiniz.

Osmanlı’nın Serhat Şehri Artvin’e Online Bilet

Sizde Artvin iline seyahat etmeyi planlıyorsanız sefer araması yaparak İzmir’den Artvin’e yolcu taşıyan tüm otobüs firmalarının İzmir –Artvin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs sefer saatlerini görebilirsiniz.  Bu bağlamda biz sizlere obüs bileti almak için otobüs firmalarının kendi şubelerine gitmeye gerek kalmadan, İstediğiniz koltuklarda istediğiniz güne ve saate bütçenize uygun olan otobüs bileti alma imkânı sağlıyoruz. Üstün konfor ve kaliteyi sağlayan şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmaları ile yolculuklarınız çok daha konforlu ve rahat geçecektir.

Tek Tıkla İzmir –Artvin otobüs Seferlerini Sorgula

Osmanlının Serhat Şehri Artvin’e seyahat etmeyi planlayanlar otobüs biletinizi almayı lütfen son dakikaya bırakmayın. İstediği tarihte ve saatte bilet bulamayanlar için istediğiniz güne ve saate ve bütçenize uygun İzmir –Artvin otobüs bileti almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede otobüs firmalarının seferlerini, fiyatlarını karşılaştırarak sizin için en uygun biletini hemen seçebilirsiniz. Sizde İzimden Artvin’e yolcu taşıyan otobüs firmalarının tüm seferlerini sorgulayıp otobüs firmalarının kendi şubelerine gitmeye gerek kalmadan, biletinizi hemen alabilirsiniz. Osmanlının Serhat Şehri Artvin’i görmek için daha fazla zaman kaybetmeden sitemiz üzerinden sadece dakikalar içerinden Online olarak alacağınız otobüs biletinizi hem de tek tıkla alabilirsiniz. Dilerseniz bilet alma işini son dakikaya bırakmadan Artvin iline gidebilmek için önceden otobüs bileti rezervasyonu yaparak dilediğiniz zaman rezervasyonlu biletinizi satın alabilirsiniz.

İZMİR->ARTVİN
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

125 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi