İzmir - Aksaray Otobüs Seferi

22 Kasım 2015İZMİR AKSARAY OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 65 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 10sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 686 km' dir. 

Bize İhtiyacınız Var

İnsanoğlu doğası gereği aciz bir varlıktır. Doğduğunda ailesi olmasa hiçbir şey yapamaz. Doğar büyür okula gidene kadar ona hep ailesi destek olur. Okula başlar ve artık yeni destekçileri vardır. Öğretmenleri ve arkadaşları onun yeni destekçileridir. Lise üniversite derken iş hayatına atılır. İş hayatında da destekçileri iş arkadaşlarıdır artık. Evlenme zamanı gelmiştir. Evlenir ve artık bir eşi vardır. Ölene kadar ki en büyük destekçisi eşidir artık. Çocukları ve ailesi olur. Kendisi de başkalarına destek olmaya başlamıştır. Hem desteklenir hem destekler. Eğer çevresinde onu destekleyen birileri olmasa yok olup gider hayattan. İşte bu kadar aciz durumdadır insanoğlu. Birilerine hep muhtaç durumdadır. Bizde size bu zorlu hayatınızdaki yapacağınız yolculuklarda destek oluyoruz. Bir yerden bir yere giderken yapacağınız yolculuklarda hep yanınızda yer alarak sizin bu zor zamanlarınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Firma olarak Türkiye’nin her noktasına yapacağınız yolculuklarda güvenli, huzurlu ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli yolcularımızın her zaman hizmetinde bulunduk. Sizde İzmir-Aksaray otobüs bileti alarak bu hizmetimizden faydalanın.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Sizlere hizmet ederken müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Memnun olmadığınız noktaları alo şikâyet hattımızdan 7/24 ulaşabileceğiniz numarayla bizlere bildirebilirsiniz. İsterse internet adresimizden de şikâyet masasına tıklayarak memnun kalmadığınız durumları bizlere bildirebilirsiniz. Bizlerde bunları birer nasihat ve tavsiye olarak firmamızda gidereceğimiz kusur olarak görüp düzeltiyoruz. Personelimiz alanında uzman ve birikmiş tecrübesiyle sizlere hizmet etmektedir. Kaptan şoförlerimiz ve muavinlerimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedirler. Araçlarımız son model olup iç dizaynı da son teknolojik araç içi sistemle döşenmiştir. Uzun yolculuklarınız işkence olmaktan çıkıp keyifli bir hal alacaktır. Büyük araç filomuzla Türkiye’nin dört bir yanına hiç sıkıntı çekmeden yolculuk yapabilirsiniz. Bayramlarda, tatil zamanlarında bilet bulamama sorununu bitiriyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan büro ve ofislerimizle artık bilet sorununu bitiriyoruz. Sizde İzmir-Aksaray otobüs biletini alarak bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Yolculuk Burada

İzmir-Aksaray otobüs biletini alarak bizimle güvenilir yolculuk yapabilirsiniz. Tecrübemiz ve sizlere verdiğimiz güven duygusu en büyük avantajımız.    

İZMİR->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

65 TL

Selçuk ->
İZMİR->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

49 TL

İZMİR->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

60 TL

İZMİR->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

İZMİR->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

60 TL

İZMİR->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

45 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi