İzmir - Afyonkarahisar Otobüs Seferi

18 Kasım 2015İZMİR AFYON OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 30 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 5sa 15dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 326 km' dir. 

İzmir  - Afyon Otobüs Bileti

İnsanlar ekonomik, ailevi ve ellerinde olmayan çeşitli nedenlerden dolayı yaşamış oldukları şehirlerden başka şehirlere gitmek zorunda kalmaktadır. Kişiler şehirlerinden başka şehirlere giderken farklı ulaşım araçlarını kullanmaktadır. Bu ulaşım araçlarına bakıldığı zaman bunlar içinde en fazla kullanılan ulaşım aracı otobüslerdir. Otobüsler hem daha uygun fiyata hem de tren gibi ulaşım araçlarına göre daha kısa sürede belirtilen adrese yetiştiğinden dolayı otobüsler tercihler arasında yer almaktadır. Otobüs ile yolculuk yapmak için yapılması gereken tek şey gidilecek şehir için bilet satın alınmasıdır. Örneğin İzmir ilinden Afyon iline gidecek olan bir kişi İzmir - Afyon otobüs bileti satın alarak İzmir ilinden Afyon iline rahatça gitmektedir.

İzmir - Afyon Otobüs Bileti

Günümüzde bakıldığı zaman insanlar yolculuğunu daha çok otobüs ile yapmaktadırlar. Otobüsler günümüzde belirli gün ve belirli saatlerde belirtilen adreslere gitmektedir. Otobüs yolculuklarına bakıldığı zaman otobüs ile yapılan yolculuklarda yolun uzunluğuna göre farklı alanlarda mola verilerek yolculuklar gerçekleşmektedir. Bu duruma farklı örnekler vermek mümkündür. Örneğin İzmir ilinden Diyarbakır iline gidecek olan otobüs İzmir ilinden Afyon iline gidecek olan otobüsten daha fazla mola vermektedir. İzmir illinden diğer illere yolculuk etmek için yapılması gereken tek şey bilet almaktır. İzmir - Afyon otobüs bileti ile diğer illere yolculuk etmek mümkündür.

İzmir - Afyon Otobüs Bileti

İzmir ilinden başka illere gitmek için öncelikle bilet satın almak gerekmektedir. İzmir otobüs firması bileti satın almak için otobüs firmalarının acenteleri ziyaret edilip bilet satın alındığı gibi telefon aracılığı ile arayıp otobüs bileti satın almak mümkündür. Otobüs bileti satın almanın bir diğer yolu ise internet üzerinden bilet satın almaktır. Günümüzde gidilecek olan alana göre farklı fiyatlarda otobüs bileti satın alınmaktadır İzmir - Afyon otobüs bileti fiyatlarına bakıldığı zaman İzmir otobüs şirketi siz değerli müşterilerine uygun fiyatta otobüs seferlerini gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için Afyon iline sürekli olarak otobüs seferleri düzenleyerek sizlere işlerinizde yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Sürekli olarak memnun kalmak için her zaman bizi tercih edebilirsiniz

İZMİR->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

05sa 15dk

30 TL

Ödemiş ->
İZMİR->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

05 saat

33 TL

İZMİR->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

05sa 15dk

30 TL

İZMİR->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

05sa 30dk

30 TL


İZMİR->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

05 saat

35 TL

Kuşadası ->
İZMİR->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

05 saat

28 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi