İstanbul - Zonguldak Otobüs Seferi

11 Kasım 2015İSTANBUL ZONGULDAK OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 50 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 332 km' dir. 

İstanbul – Zonguldak Otobüs Bileti

Otobüsler seyahat etmek diğer şekillerle olan seyahatlerden bazı durumlarda daha üstün olan bir konuma gelebiliyor. Çünkü otobüsle yolculukta daha az yorulursunuz. Çünkü uzun yollarda kendi başınıza direksiyon sallamak zor olacaktır. Bunun için bir otobüsle yolculuk edebilir ve bu yolculuğunuz sırasında internette gezebilir kitap okuyabilir müzik dinleyebilir ya da başka birçok şey yapabilirsiniz. Bu gibi birçok sebepten dolayı otobüsle yolculuk yapmak bazı durumlarda diğerlerinden avantajlı oluyor. Ayrıca otobüs uçağa göre çok uygun olan bir yolculuktur. Uçak çok hızlı olmasına rağmen çok daha pahalı bir yolculuktur. Ayrıca bazı şehirlere uçak seferleri de çok azdır. Bu yüzden de otobüsle yolculuk etmek size çok daha uygun olabilir. Eğer sizde İstanbul ili ile Zonguldak ili arasında yolculuk edecekseniz İstanbul – Zonguldak otobüs bileti alabilirsiniz. Bu şehirlerin arasında hizmet vermekte olan bir otobüs firması ile anlaşıp bu şehirlerin arasında çok kolay bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Bu yolculuğunuzu televizyon ya da internet hizmetleriyle çok daha keyifli olan bir hale de getirebilirsiniz.

Otobüs Bileti Almak

Otobüs biletini otobüs firmaları bayilerine giderek temin edebilirsiniz. Nereden nereye gideceğinizi ve bu yolculuğu hangi gün ve saatte yapacağınıza göre otobüs bileti alabilirsiniz. İstanbul – Zonguldak otobüs bileti almak isterseniz bu konuda size birçok firma yardımcı olabilir. Bu firmalardan fiyat ve şartlar olarak size en çok uygun olanı tercih ederek yolculuğunuzu bu firma vasıtasıyla yapabilirsiniz.

İnternetten Otobüs Bileti Almak

İnternet üzerinden kolayca İstanbul – Zonguldak otobüs bileti alabilirsiniz. Bu otobüs bileti alışınızı da çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sitedeki adımları takip ederek gerekli bilgileri yazıp size uygun seferlere çok kolay bir şekilde bakabilirsiniz. İnternetten otobüs bileti almak size çok büyük zaman kazandırır. İnternetten alınan otobüs bileti sayesinde bayilere gitmeden çok kolay bir şekilde biletlerinizi hazır edip yolculuk yapabilirsiniz. Bilet almak için ayırdığınız vakte de hazırlık yapabilir ya da dinlenebilir ve ne isterseniz yapabilirsiniz. Bu yüzden biletinizi çok kolay bir şekilde internet üzerinden alarak yolculuk yapabilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ZONGULDAK
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

50 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ZONGULDAK
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

50 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ZONGULDAK
OTOBÜS SEFERİ

05sa 30dk

45 TL

SILIVRI ->
İSTANBUL->ZONGULDAK
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

60 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ZONGULDAK
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

50 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ZONGULDAK
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

45 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi