İstanbul - Van Otobüs Seferi

10 Kasım 2015İSTANBUL VAN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1607 km' dir. 

İstanbul – Van Otobüs Bileti

Otobüs seyahatleri arabayla yapılan seyahatlere göre duruma göre daha ekonomik olabiliyor. Bu yüzden de seyahatleriniz için otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüs size daha rahat olan bir yolculuk sunacaktır. Mesela İstanbul şehrinden Van şehrine gitmek isterseniz çok uzun bir yol karşınıza çıkacaktır. Bu yolu arabayla gitmeniz çok uzun sürecektir. Ayrıca uzun yol yolculuğuna da alışkın değilseniz yol boyunca araba kullanırken çok büyük sıkıntılar yaşarsınız. Çünkü yol boyunca sürekli araç kullanmak sizi çok yoracaktır. Bundan kurtulmak için uçak bileti alabilirsiniz ancak uçak bileti çok pahalıdır. Bu yüzden otobüs yolculuğu hem ucuz hem de rahat bir yolculuk olacaktır. İstanbul – Van otobüs bileti almak isteseniz bunu internetten ya da şahsen çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Otobüs yolculuklarında çoğu firma size otobüs yolculuğu sırasında internet ve televizyon hizmetleri sunacaktır. Bunların sayesinde de çok rahat ve keyifli olan bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Bu gibi birçok hizmet seçtiğiniz firmaya göre değişmekle birlikte size sunulacak olan hizmetlerdir. Eğer sizde otobüs seyahati yapmak isterseniz bunun için firma seçimi yapabilirsiniz.

İnternetten Otobüs Bileti Nasıl Alınır

İnternetten otobüs bileti almak çok kolaydır. İstanbul – Van otobüs bileti almak isterseniz bunu internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İstanbul ilinden Van iline otobüs hizmeti veren firmalardan birisini bu konuda tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden bu firmalar ait olan bilgileri ve başka bilgileri de kolay bir şekilde bulabilir ve kendinize ya da başkasına çok basit bir şekilde otobüs biletini temin edebilirsiniz.

Otobüs Bileti Alma

Otobüs bileti almak için bu işi yapan firmaların bayilerine de gidebilirsiniz. İstanbul –Van otobüs bileti almak isterseniz bu konuda hizmet veren firmalardan birisini seçebilirsiniz. Otobüs bileti alabileceğiniz birçok firma vardır. Bunlardan birisinden otobüs bileti alabilirsiniz. Otobüs bileti alacağınız firmanın kaliteli ve iyi bir hizmet vermesi çok önemlidir. İyi olmayan bir firma sizi ulaşım esnasında mağdur edebilir. Bu yüzden de firma seçiminde titiz ve dikkatli davranmalı ve çok iyi bir firma seçimi yapmalısınız.

İSTANBUL->VAN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

88 TL

İSTANBUL->VAN
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

90 TL

İSTANBUL->VAN
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->VAN
OTOBÜS SEFERİ

01sa 30dk

90 TL

İSTANBUL->VAN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

88 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->VAN
OTOBÜS SEFERİ

00sa 50dk

90 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi