İstanbul - Tokat Otobüs Seferi

09 Kasım 2015İSTANBUL TOKAT OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 801 km' dir.

Otobüs Yolculuğu İçin Bilet İşlemleri

Yolculuk yapmak güvenli bir firma ve güvenli bir süreçten sonra son derece kolay ve son derece zevkli olacaktır. Sizin için en iyi ve en uygun olan firmayı tercih ettikten sonra stressiz ve sorunsuz bir bilet alma işlemi gerçekleştirmek için size sunulan farklı imkânları değerlendirebilirsiniz. Örneğin İstanbul’dasınız ve Tokat’a yolculuk yapmanız gerekiyor. İstanbul – Tokat otobüs bileti işlemlerini pek çok farklı yol ile gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuk yapmak için tercih ettiğiniz firmanın yazanesine giderek bilet kesim işleminizi orada gerçekleştirebilirsiniz fakat oraya gitmeye vaktiniz yoksa bunu telefon ya da internet aracılığı ile de yapmanız mümkündür. Özellikle zaman açısından son derece tasarruflu ve oldukça pratik olan bu yöntemler sayesinde kendinizi çok daha pozitif, rahat ve mutlu hissetmeniz mümkün hâle gelecektir.

Otobüs Biletini Alma ve Sorgulama

İstanbul – Tokat otobüs bileti işlemlerinizi telefon yolu ile gerçekleştirebilirsiniz. Tercih etmeyi düşündünüz firmayı arayarak size bu konuda yardımcı olabilecek bir yetkili ile konuşmanız gerekmektedir. Hangi tarihte, hangi şehre gitmek istediğinizi belirtirseniz sizin için en uygun olacak şekli size belirten firma görevlisi onay verirseniz adınıza rezervasyon yapmaktadır. Yaptırmış olduğunuz bu rezervasyon sayesinde yer bulamama ya da biletinizin başkasına satılması gibi kötü durumlar ile karşı karşıya gelmiş olmayacaksınız. Telefon aracılığı ile rezerve yaptırmış olduğunuz biletinizi otogara ya da terminale gittiğinizde ücretini ödeyerek alabilirsiniz.

Bilet Kestirme İşlemleri

İstanbul – Tokat otobüs bileti işlemlerinizi telefonun yanı sıra bir de online olarak gerçekleştirme imkânınız vardır. Online gerçekleştireceğiniz rezervasyon ve bilet alım işlemleri son derece kolay olmaktadır. Hangi firma ile yolculuk yapmayı düşünüyorsanız firmanın kendisine ait olan web sitesi ya da ortak çalışma sürdürmüş olduğu web sitesi aracılığı ile online olarak rezervasyon yaptırabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz. Bilet satın almak için sizden istenen kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Daha sonra ödemeyi yapacağınız şekli kendiniz belirledikten sonra kredi kartı numarası, hesap numarası ya da bankamatik kartı numarası ile hesabınızda yeterli bakiye varsa bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İSTANBUL->TOKAT
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

80 TL

İSTANBUL->TOKAT
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

80 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->TOKAT
OTOBÜS SEFERİ

10sa 55dk

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->TOKAT
OTOBÜS SEFERİ

11sa 59dk

70 TL

İSTANBUL->TOKAT
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

80 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi