İstanbul - Tekirdağ Otobüs Seferi

11 Kasım 2015İSTANBUL TEKİRDAĞ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 26 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 2sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 146 km' dir. 

Otobüs Bileti Satın Alma

İstanbul’da yaşıyorsunuz ve Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Tekirdağ’a gerek iş icâbı gerekse de keyfi olarak yolculuk yapacaksınız. Bilet alma işlemleriniz için vakit harcamak istemiyorsanız ya da herhangi bir gerginlik yaşamak istemiyorsanız sizin için sunulmuş olan yöntemlerden istediğinizi tercih edebilirsiniz. İsterseniz tercih etmeyi düşündüğünüz firmanın yazanesine gidebilir ve biletinizi oradan satın alabilirsiniz, isterseniz de online olarak biletinizi alabilirsiniz. Bir de bunların dışında telefon ya da online olarak rezervasyon yaptırabilir ve otogar ya da terminale gittiğinizde orada seçmiş olduğunuz firmanın yazanesinden ücretinizi ödeyerek biletinizi satın alabilirsiniz. Sizin için en uygun ve en pratik olan yöntem hangisi ise onu tercih etmeniz sizi oldukça memnun edecektir. Örneğin İstanbul – Tekirdağ otobüs bileti işlemleri için hangi yolu tercih edeceğinize kendiniz karar verebilir ve güzel bir yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz.

Otobüs Biletine Online Satacak Firmalar

Teknolojinin gelişmesi ile her şeyi online olarak halledebilmek insan hayatına son derece olumlu katkılarda bulunmaktadır. Örneğin İstanbul – Tekirdağ otobüs bileti satın almak istiyorsanız yolculuk yapacağınız firmanın resmi web sitesine girip buradan online olarak rezervasyon yaptırabilir ya da online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Online bilet satın alabilmek için kişisel bilgilerinizden bazılarını paylaşmanız ve bu bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Doğruluğu teyip edilen bilgiler sayesinde gerekli olan güvenlik adımlarını tamamlamış sayılacaksınız ve ödeme şeklinizi istediğiniz gibi belirleyebileceksiniz. Gerek banka hesap numaranızdan gerekse kredi kartınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Otobüs Bileti Sorgulama Hizmeti İçin Gerekenler

İstanbul – Tekirdağotobüs bileti satın almak için online yöntemin dışında kalan bir de telefon ile bunu yapma yöntemi vardır. Yolculuk yapmayı tercih ettiğiniz firmaya telefon ile ulaşabilirsiniz. Firma yetkililerinden herhangi biri ile konuşarak telefonda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Telefonda rezervasyon yaptırmanızın sizin için oldukça fazla yararı vardır. Örneğin yeriniz başkasına satılmaz ve olası bir geç kalma durumunda kısa bir süre de olsa beklenebilirsiniz. Rezervesini yaptırmış olduğunuz yerin biletini de terminal ya da otogara geldiğinizde gerekli olan ücreti ödeyerek satın alabilirsiniz. Bu sayede sorunsuz ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

SAMANDIRA TESIS ->
İSTANBUL->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

02sa 30dk

26 TL

SAMANDIRA TESIS ->
İSTANBUL->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

03sa 30dk

26 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

02sa 30dk

22 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

01sa 30dk

20 TL

SILIVRI ->
İSTANBUL->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

01 saat

15 TL

SAMANDIRA TESIS ->
İSTANBUL->TEKİRDAĞ
OTOBÜS SEFERİ

03sa 45dk

26 TL