İstanbul - Sivas Otobüs Seferi

11 Kasım 2015İSTANBUL SİVAS OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 13sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 885 km' dir. 

Otobüs Yolculuğu İçin Bilet İşlemleri

Her insan hayatı boyunca farklı şehirler görmek ve farklı yerlere yolculuk yapmak ister. Yolculuk için kullanılacak olan ulaşım araçlarından en çok tercih edilenler arasında olanlardan biri otobüstür. Otobüs yolculuğu pek çok kişi için oldukça zevkli ve eğlenceli gelir. Bazen de keyfi değil, zorunlu yolculuklar yapmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda kişiler yeterince gergin ve negatif enerjili olur. Bütün bu durumları ortadan kaldırmak için yapılması gereken şey zamandan tasarruf etmek olacaktır. Kişiler yolculuk yapmak istedikleri firmayı belirledikten sonra bilet alım işlemleri sırasında zaman kaybetmemek için genellikle pratik yolları aramaktadırlar. Kendilerine sunulmuş olan bu pratik çözümleri uygun bulan kişiler hem son derece memnun kalmaktadır hem de zaman konusunda epeyce tasarruf etmektedir. Örneğin İstanbul – Sivas otobüs bileti almak isteyen bir kişi öncelikle tercih edeceği firmanın resmi web sitesine bir göz atmalıdır.

Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

İstanbul’dan Sivas’a yolculuk etmeyi düşünen bir kişi biletini tercih ettiği firmanın yazanelerinden alabileceği gibi aynı zamanda online olarak da alabilir. Online bilet alabilmek için firmanın web sitesini ziyaret etmek gerekmektedir. Bunun yanı sıra bir de ortak çalışma gerçekleştirmiş olduğu siteler aracılığı ile de biletinizi almanız mümkündür. Online bilet alabilmek için ilk etapta yapmanız gereken şey kişisel bilgilerinizi belirtmek ve size sunulan güvenlik adımlarını geçmek olacaktır. Bu adımları başarı ile geçtikten sonra hesap numaranız ya da kredi kartı numaranız ile İstanbul – Sivas otobüs bileti işlemlerinizi online gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Bileti İçin Telefon İle Rezervasyon

İstanbul’dan Sivas’a gitmeniz gerekiyorsa İstanbul – Sivas otobüs bileti işlemlerinizin rezarvasyonunu telefon yolu ile de gerçekleştirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz firmanın telefon numarasına ulaştıktan sonra sizin için en uygun olan tarihte ve saatte bulunan otobüste yer ayırt ettirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra otogara ya da terminale gittiğinizde firmanın yazanesine uğramanız yeterli olacaktır. Biletinizin ücretini ödeyip kesim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan tasarruf ederken bir yandan da oldukça kolay olacak olan bu işlem sayesinde keyifli bir yolculuk geçirebilir ve geçireceğiniz bu yolculuktan son derece memnun kalabilirsiniz.

İSTANBUL->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

90 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

75 TL

İSTANBUL ->
İSTANBUL(Esenler)->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

75 TL

İSTANBUL->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SİVAS
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi