İstanbul - Sinop Otobüs Seferi

09 Kasım 2015İSTANBUL SİNOP OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 10sa  59dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 690 km' dir.

İstanbul – Sinop Otobüs Yolculuğu

Şehirler arası yolculuk yapmak pek çok insanın keyif aldığı şeylerden biridir.Yolculuğunuz esnasında ya da yolculuğunuzdan önce herhangi bir sorun yaşamamak için kişiler son derece dikkatli davranmaktadır. Özellikle bilet alma işlemlerinde hassas olan kişiler için artık pek çok imkân sunulmaktadır. Örneğin İstanbul’dan Sinop’a gitmeniz gerekiyor. İstanbul – Sinop otobüs bileti alma işlemlerinizi tercih edecek olduğunuz firmanın yazanesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Gitmek için vaktiniz yoksa firmayı telefon ile arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Otogar ya da terminale gittiğiniz zaman ayırt ettirmiş olduğunuz yerin biletini kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bütün bunların dışında bir de online rezervasyon sistemi gelişmiştir. Online olarak yapmış olduğunuz rezervasyon size online bilet alma imkânını da sağlamaktadır. Bu da size hem zaman açısından hem de uğraşmanız açısından pratiklik kazandıracak ve sizi daha çok memnun edecektir.

İndirimli ve Online Otobüs Bileti Alma

İstanbul’dan Sinop’a yapacağınız yolculuk için İstanbul – Sinop otobüs bileti işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuk yapmayı düşündüğünüz firmanın web sitesi sayesinde ya da sizin için ortak çalışma sürdürdükleri firmaların resmi web siteleri sayesinde sizden istenen kişisel bilgileri girerek ve güvenlik adımlarını geçerek biletinizi alabilirsiniz. Biletinizi ödeme noktasına geldiğinizde ise hesap numarası, kredi kartı numarası ya da bankamatik kartı numarası ile ödeme işlemlerinizi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için sunulmuş olan bu imkân sayesinde bazen indirimli bilet alabilirsiniz.

Otobüs Bileti Sorgulama Hizmeti

İstanbul – Sinop otobüs bileti almak için yalnızca online yöntemleri değil, telefonu da aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmanın telefon numarası aracılığı ile orada bulunan yetkili birine ulaşabilirsiniz. Ulaşmanız sonucunda hangi tarihte, hangi şehre, kaç kişilik yolculuk yapmak istiyorsanız bunu rezerve ettirebilirsiniz. Rezervesini yaptırmış olduğunuz biletinizi ise terminale ya da otogara gidip yetkili ile aranızda geçen konuşmaları belirterek alabilirsiniz. Biletinizin ücretini ödedikten sonra bilet kesim işleminiz gerçekleştirilmektedir. Daha sonra sizi güvenli ve keyifli bir yolculuk beklemektedir. Zamanınızdan tasarruf etmek istiyorsanız sizin için en pratik ve en uygun olan yöntemi tercih etmeniz hoş olacaktır.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SİNOP
OTOBÜS SEFERİ

10sa 59dk

70 TL

İSTANBUL->SİNOP
OTOBÜS SEFERİ

11sa 30dk

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SİNOP
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

75 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi