İstanbul - Siirt Otobüs Seferi

08 Kasım 2015İSTANBUL SİİRT OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1629 km' dir.

İstanbul – Siirt Otobüs Yolculuğu İşlemleri

İstanbul’da yaşıyorsanız ve Siirt’e yolculuk yapmanız gerekiyorsa bu yolculuktan önce sizin için en önemli adım güvenilir bir firmadan güvenli bir şekilde bilet almak olacaktır. Bilet alma işlemleri önceden insanların çok zamanını almaktaydı. Bu da insanlara psikolojik olarak negatif bir enerji vermekteydi. Artık bütün bu gerilimlerin ortadan kalkacağı pratik yöntemler sunulmaya başlandı. Örneğin İstanbul – Siirt otobüs bileti alma işlemlerinizi artık çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gerek tercih edeceğiniz firmanın yazanelerine giderek, gerek telefon ile iletişime geçerek gerekse de online olarak biletinizi alabilirsiniz. Bu size zaman açısından oldukça fazla artı puan kazandırmaktadır ve oldukça pratik olduğu için hiçbir şekilde yorulmanıza gerek kalmamaktadır. Hem yapacağınız yolculuktan önce hem de yolculuk esnasında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bilet İşlemlerini Online Yapmak İçin

Yolculuğunuz için hangi firmayı tercih ederseniz edin sizin için güvenli olmasını ön planda tutun. Güvenli olan firma ile bilet işlemleriniz de son derece güvenli olacaktır. Kendinizi oldukça şanslı hissedebilirsiniz çünkü artık internet çağında yaşıyoruz. Örneğin İstanbul – Siirt otobüs bileti almak istiyorsanız bunu online olarak yapmanız mümkündür. Yolculuğunuz için tercih etmiş olduğunuz firmanın resmi web sitesi aracılığı ile ya da ortak çalışma sürdürmekte oldukları web sitelerinin aracılığı ile biletinizi online olarak alabilirsiniz. Online bilet almak için birkaç önemli nokta vardır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmanız ve sitenin size sunmuş olduğu güvenlik adımlarını başarılı bir şekilde geçmeniz gerekmektedir. Bütün bu detayları tamamladıktan sonra kredi kartınız ya da hesap numaranızı belirterek online ödeme sayesinde biletinizi online olarak almanız mümkün olacaktır.

Otobüs Biletini Telefon İle Rezerve Etmek

İstanbul – Siirt otobüs bileti almak için online yöntemin dışında bir de telefon imkânı size sunulmuştur. Firmanın telefon numarası aracılığı ile orada bulunan yetkili biri ile görüşme imkânınız bulunmaktadır. Bu kişiye hangi gün ve hangi saate yolculuk yapmanız gerektiğinizi söylediğiniz zaman sizin için yer ayırt edecektir. Telefon ile yapılan rezervasyon işleminizden sonra otogar ya da terminale gittiğinizde ayırt ettirmiş olduğunuz yerin biletini kestirmeniz kolay olacaktır.

İSTANBUL->SİİRT
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

90 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SİİRT
OTOBÜS SEFERİ

21sa 30dk

90 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi