İstanbul - Şanlıurfa Otobüs Seferi

08 Kasım 2015İSTANBUL ŞANLIURFA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 18 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1292 km' dir.

İstanbul –Şanlıurfa Otobüs Bileti

Eğer bir yerden bir yere seyahat etmeyi düşünüyorsanız ve aracınızla değil de bir otobüsle seyahat etmeyi düşünüyorsanız bu konuda otobüs bileti bulmanız gerekecektir. Otobüs biletini de en kolay olarak internet üzerinden alabilirsiniz. İnternetteki bu konuyla alakalı olan sitelerden birisinden otobüs bileti temin edebilirsiniz. Eğer iyi bir site tercih etmezseniz bu konuda otobüs bileti alırken sorun yaşayabilirsiniz. Çünkü site size iyi bir hizmet veremeyebilir. Örneğin ayırtmış olduğunuz bilet firmaya bildirilmeyebilir ya da alacağınız bilet başkasına satılmış olabilir ve yahut aldığınız bilet yanlış bir otobüs seferine de olabilir. Bu gibi olumsuz durumlar yaşamamak için otobüs biletinizi internet üzerinden alabilirsiniz. Bu konuda güvenilir olan bir internet sitesi seçmeniz gerekecektir. İyi ve güvenilir bir firma üzerinden biletleri sorgulayıp bu sorgulama sonucunda size uygun olan bir fiyata uygun olan bir sefere size uygun olan bir koltuk ayırabilir ve onu satın alabilirsiniz. İstanbul – Şanlıurfa otobüs bileti almak isterseniz bu alışverişinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Otobüs Biletini İnternetten Almak

Eğer internetten otobüs bileti alırsanız bu sizin için çok daha kolay olacaktır. Bu sayede de otobüs biletini almak için vakit kaybı yapmayacaksınız. Bilet almak için bayileri teker teker gezmek yerine internet üzerinden kolayca bilet alabilirsiniz. İnternette İstanbul – Şanlıurfa otobüs biletlerini çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Güvenilir sitelerden istediğiniz koltuğu ayırtıp onu kolayca satın alabilirsiniz.

Otobüs Bileti Arama

Otobüs biletini internet üzerinden aramak çok kolaydır. Nereden nereye gideceğinizi ayrıca hangi saatte ve günde gideceğiniz yazarak kolayca otobüs bileti alabilirsiniz. İstanbul – Şanlıurfa otobüs bileti için internet sitelerini kullanabilir ve kendinize uygun olan otobüs seferini çok kolay bir şekilde ayırtabilirsiniz. Otobüs bileti aramak için interneti kullanmak çok daha iyi olacaktır. İnternet üzerinden birçok firmaya ait otobüs biletlerini çok kolay bir şekilde bulup yer alabilir ve bilet satın alabilirsiniz. Bu sayede de çok kolay bir şekilde yolculuk edebilir ve bilet arama işini çok kısa bir sürede kolayca yapmış olursunuz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

18 saat

90 TL

İSTANBUL->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

80 TL

İSTANBUL->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

80 TL

İSTANBUL->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

90 TL

İSTANBUL->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

70 TL

İSTANBUL->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

110 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi