İstanbul - Samsun Otobüs Seferi

10 Kasım 2015İSTANBUL SAMSUN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 737 km' dir. 

İstanbul – Samsun Otobüs Bileti İçin Gerekli Olanlar

Göreviniz gereği ya da keyfi olarak bulunduğunuz şehirden başka bir şehre seyahat etmeniz gerekiyorsa yapacağınız bu yolculuk esnasında kullanacağınız ulaşım aracı son derece önemlidir. Günümüzde uçaktan sonra en fazla tercih edilen ulaşım aracı otobüstür. Örneğin İstanbul’dan Samsun’a gitmeniz gerekiyor. İstanbul – Samsun otobüs bileti işlemlerini güvenilir bir şekilde halletmeniz lazım. Aksi takdirde hoşnut olmayacağınız durumlar ile karşı karşıya gelmeniz mümkün olabilir. Otobüs biletinizi tercih edeceğiniz firmanın resmi web sitesi aracılığı ile alabilirsiniz. Online olarak bilet almanın yanı sıra bir de telefon aracılığı ile rezervasyon yaptımak ve biletinizi o şekilde almak size sunulan imkânlar arasında yer almaktadır. Rezervasyonunuzu daha önceden yaptırırsanız otogara ya da terminale gittiğinizde ayırt ettirmiş olduğunuz yerin biletini kestirebilir ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Telefon İle Otobüs Bileti Alma

Zaman kavramı insan hayatında son derece fazla önem taşımaktadır. Bu da gün geçtikçe yapılması gereken her işlemin online olarak yapılması konusunda insanlara bir teşvik vermektedir. İstanbul – Samsun otobüs bileti almak istiyorsanız bu bileti istediğiniz zaman tercih etmeyi düşündüğünüz firmanın resmi web sitesine girerek alabilirsiniz. Örneğin sizin için en iyi ve en hesaplı yöntem online olarak bilet almak olacaksa hesap numaranız ya da kredi kartı numaranız aracılığı ile sitenin size vermiş olduğu güvenlik adımlarını geçerseniz kolay bir şekilde alabilirsiniz. Hatta zaman zaman indirimli olarak satılan biletlerden de almanız mümkün olacaktır.

Online Otobüs Bileti Satın Alma ve Sorgulama

İstanbul – Samsun otobüs bileti almak için bir de telefon yöntemini tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz bu yöntemde firmayı arayabilirsiniz ve konuşacağınız firma görevlilerinden ya da orada bulunan yetkili kişilerden hangi tarihte nereye gitmek istiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sayesinde sizin için yer ayırt edilmiş olmaktadır. Ayırt edilen yer sayesinde biletinizi kestirmeniz son derece kolay olacaktır. Zaman açısından tasarruf ederken aynı zamanda da yorulmuş olmayacaksınız. Bu sayede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz yolculuğu son derece kolay ve rahat bir şekilde yapma imkânını bulacaksınız. Bu da hem sizi hem de firmayı memnun edecektir.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

70 TL

İSTANBUL->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

90 TL

İSTANBUL->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

11sa 55dk

70 TL

İSTANBUL->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

İSTANBUL->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

70 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi