İstanbul - Sakarya Otobüs Seferi

09 Kasım 2015İSTANBUL SAKARYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 23 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 2sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 154 km' dir.

Otobüs Yolculuğu İçin Bilet Alma

Her insan gerek keyfi olarak gerek de zorunlu olarak hayatında bir kez de olsa yolculuk yapmak durumunda kalmıştır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve zaman kavramının çok daha değerli olması sebebi ile insanlar genellikle uçak ile yolculuk yapmayı tercih etmektedir fakat uçaktan sonra en çok tercih edilen ulaşım aracı otobüs olmaktadır. Örneğin İstanbul’dan Sakarya’ya yolculuk yapacaksınız. İstanbul – Sakarya otobüs bileti işlemlerinizi artık çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Önceden insanlar bilet alabilmek için fazla bir çaba sarf ediyor ve bu hem kişinin kendisinden hem de zamanından çalıyordu fakat artık öyle değil. Pratik olan pek çok yöntem sayesinde kişiler bilet işlemlerini en kısa şekilde ve en kolay yöntem ile halledebiliyor.

Telefon İle Yer Ayırt Ettirme

İstanbul’dan Sakarya’ya yolculuk yaparken İstanbul – Sakarya otobüs bileti işlemlerinizi halletmek için öncelikle bir firma belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz firmanın yetkilileri ile görüşmek için bu firmanın telefon numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Bu da sizi web dünyasına yönlendiriyor. Firmaların kendilerine ait olan resmi web siteleri aracılığı ile telefon numarasını ve merak ettiğiniz her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz bu numara sayesinde firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz şehir için yer ayırt ettirebilirsiniz. Ayırt etmiş olduğunuz yerin biletini de otogara ya da terminale gittiğinizde oldukça kısa bir süre içerisinde kestirebilirsiniz ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Online Otobüs Bileti Satın Alma

İstanbul – Sakarya otobüs bileti işlemlerinizi yalnızca telefon ile değil, aynı zamanda online olarak da yapabilirsiniz. Yolculuk yapmayı düşündüğünüz firmanın resmi web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman sizin için online bilet alım işlemlerini de pratik bir şekilde sunmuşlardır. Online olarak rezervasyon yaptırmak ve biletinizi almak istiyorsanız bazı kişisel bilgilerinizi verdikten ve güvenlik adımlarını başarı ile geçtikten sonra istediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz. Gerek kredi kartınız gerekse hesap numaranız aracılığı ile yapacağınız ödemeden sonra biletinizi online olarak kestirmiş oluyorsunuz. Otogara ya da terminale gittiğinizde de kesilmiş olan biletinizi alabilir ve yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

02sa 30dk

 

23 TL

HAREM ->
İSTANBUL->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

01sa 45dk

 

19 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

02sa 30dk

 

23 TL

HAREM ->
İSTANBUL->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

01sa 45dk

 

19 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

02sa 30dk

 

23 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

02sa 30dk

 

23 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi