İstanbul - Rize Otobüs Seferi

09 Kasım 2015İSTANBUL RİZE OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 18 saat 30dk ' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1141 km' dir.


İstanbul – Rize Otobüs Yolculuğu Bilet İşlemleri

Zaman, her insanın hayatında belli bir yere ve öneme sahip olan olgular arasındadır. Özellikle de çok zamanınızı alabilecek işleri kısa zamanda ve pratik bir şekilde halletmek kulağa son derece hoş gelmektedir. Zamanın her insan için önemli olduğunu belirttik fakat yolculuk yapmak da çoğu insan için önemlidir. Yapılacak yolculuk için tercih edilecek olan ulaşım aracı ve o araç için alınacak olan bilet kişilerin hayli zamanını almaktadır. Zamanla değişen şeyler ve teknolojinin de gelişim göstermesi ile artık yolculuklarınızı çok pratik bir şekilde yapabilir ve bilet işlemlerinizi çok kısa bir sürede halledebilirsiniz. Örneğin İstanbul – Rize otobüs bileti almak için insanlar önceden çok zaman harcardı ve bu esnada çok sıkılırlardı fakat artık öyle değil.

Otobüs Yolculuğu İçin Bilet Ayırt Ettirmek

İstanbul – Rize otobüs bileti almak için yapmanız gereken şey tercih edecek olduğunuz firmaya telefon aracılığı ile ulaşmak olacaktır. Firmanın telefon numarasını bilmiyorsanız web dünyasında kısa bir araştırma yaparak bunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Telefon numarasını öğrendiğiniz firmayı arayarak orada bulunan yetkili kişi ile konuşabilir ve bilet işlemlerinizi son derece kolay bir şekilde ve kısa zamanda halledebilirsiniz. Hangi tarihte nereye gideceğinizi belirttiğiniz zaman sizin de onayınız ile adınıza rezervasyon yapılmaktadır. Yapılan bu rezervasyon sayesinde terminale ya da otogara gittiğiniz zaman bilet kesim işlemleriniz çok daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleşmektedir.

Rezerve Edilmiş Bileti Online Almak

Yolculuk yapmak için tercih edeceğiniz firma ile yalnızca telefonda değil, aynı zamanda online bir görüşme de sağlayabilirsiniz. Hatta biletinizi online olarak da almanız mümkündür. Firmanın resmi web sitesine ya da o firmanın ortak çalışmış olduğu web sitelerine girdiğiniz zaman hangi tarihte hangi şehirden hangi şehre gitmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Diyelim ki İstanbul – Rize otobüs bileti alacaksınız. Sitede yazan adımları gerçekleştirdikten sonra ödemenizi de online olarak yapmanız mümkündür. Gerek kredi kartı gerekse banka kartı aracılığı ile biletiniz için ödemeniz gereken tutarı ödeyebilir ve otogara ya da terminale gittiğiniz zaman direkt olarak biletinizi alabilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

18sa 30dk

90 TL

İSTANBUL->RİZE
​OTOBÜS SEFERİ

17sa 30dk

100 TL

İSTANBUL->RİZE
​OTOBÜS SEFERİ
 

19 saat

85 TL

İSTANBUL->RİZE
​OTOBÜS SEFERİ

19 saat

85 TL

Aksaray (İst) ->
İSTANBUL->RİZE
​OTOBÜS SEFERİ

19 saat

70 TL

İSTANBUL->RİZE
​OTOBÜS SEFERİ

18 saat

80 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi