İstanbul - Ordu Otobüs Seferi

09 Kasım 2015İSTANBUL ORDU OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 15 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 864 km' dir.

İstanbul – Ordu Otobüs Yolcuğu İçin Gerekli Olan İşlemler

Yolculuk yapmak hemen her insanın isteyeceği ve son derece keyif alacağı bir durumdur. Şehir içi yolculuk ya da şehirlerarası yolculuk için farklı ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz. Günümüzde en sık kullanılan ulaşım aracı uçak olsa da yolcu otobüsleri de tercih edilme açısından son derece üst sıralarda yer almaktadır. Bulunduğunuz ilden farklı bir ile yolculuk yapmak istiyorsanız ya da zorunlu olarak bu yolculuğu yapmanız gerekiyorsa ve ulaşım aracı olarak otobüsü tercih edecekseniz yapmanız gereken şey tercih etmek istediğiniz firmanın resmi web sitesi ya da telefon numarası sayesinde onlara ulaşmanız ve gideceğiniz tarih ile birlikte kaç kişi ile yolculuk yapacağınızı belirtmek olacaktır. Örneğin İstanbul – Ordu otobüs bileti almak istiyorsunuz. Tercih etmeyi düşündüğünüz firmanın web sitesine girerek işe başlayabilirsiniz.

Otobüs Yolculuğu İçin Online Bilet Alma

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık yolculuklar için rezervasyon işlemleri de son derece kolaylaşmıştır. Telefon ile rezervasyonun yanı sıra bir de online olarak rezervasyon işlemleri talep görmektedir. Hangi şehirden hangi şehire gideceğinizi belirledikten sonra gideceğiniz tarihi de belirtip seçtiğiniz firmadan rezervasyon yapabilirsiniz. Ödemenizi de online olarak yapmak istiyorsanız kredi kartı ya da banka kartınızın numarasını girerek ve gerekli olan güvenlik adımlarını geçerek biletinizi online olarak kestirebilirsiniz. Örneğin İstanbul – Ordu otobüs bileti almak istiyorsanız bunu hem telefon aracılığı ile hem de online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Biletinizi Online Olarak Sorgulamak İçin Yapmanız Gerekenler

İstanbul – Ordu otobüs bileti almak istediğinizde pratik bir yolu tercih ediyorsanız biletinizi online olarak almanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Bunun yanı sıra telefon ile yerinizi rezerve ettirebilir ve terminale ya da otogara gittiğinizde rezerve yaptırmış olduğunuz firmanın yazanesine giderek ayırt ettirmiş olduğunuz bileti kestirebilirsiniz. Bu sayede son derece pratik ve kısa zamanda otobüs bileti alma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Yapacağınız yolcuklarda bilet konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız online olarak rezerve yaptırmanız ve daha sonra firmanın yanına gittiğinizde ayırt ettirmiş olduğunuz biletinizi almanız sizin için daha uygun olacaktır. Hem zamandan hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

80 TL

İSTANBUL->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

100 TL

İSTANBUL->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

15sa 30dk

75 TL

İSTANBUL->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

70 TL

İSTANBUL->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi