İstanbul - Nevşehir Otobüs Seferi

13 Kasım 2015İSTANBUL NEVŞEHİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 743 km' dir. 

İstanbul – Nevşehir Otobüs Bileti

Otobüslerimizde bulunan tekli koltuklar sayesinde size rahat, konforlu ve huzurlu bir yolculuk etme şansı tanıyoruz. Artık o dip dibe, dar koltuklarda seyahat etme devri bitti. Geniş koltuklar sayesinde rahatınızı hiç bozmayacak kendinizi evinizin koltuğunda gibi hissedeceksiniz. Hatta yanınıza alacağınız elektronik cihazlarla gayet rahat koltuklarda keyfinizce isterseniz müziğinizi dinleyecek isterseniz de filminizi izleyeceksiniz. Size bir iyi haberimiz daha var. Acaba elektronik cihazlarımın şarjı biter mi diye endişeye kapılmanızın çok yersiz bir endişe olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü otobüslerimizde bulunan prizler sayesinde tüm cihazlarınızı şarj edebilir. Müzik, oyun ya da film keyfinize kesintisiz bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer yolunuz İstanbulNevşehir otobüs bileti iline düşecek ya da en azından oradan geçecekse bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.

Geniş İkram Seçeneği

Her koltuğun arkasında bulunan kişisel televizyonlardan da dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Bu cihazlarımızın şarj bitme gibi bir derdi de yoktur. Cihazların içeriğinde ise son dönemin en popüler şarkıları, en çok izlenen filmler, favori tv kanalları ve birçok oyun oynama seçeneği ile canınız sıkılmayacak gayet eğlenceli bir halde İstanbulNevşehir otobüs bileti istikametine doğru yolculuğunuzu sürdüreceksiniz. İkram konusuna gelirsek iddia ediyoruz ki bu konuda bizim kadar cömert bir firma bulamayacaksınız. İkram çeşitlerimiz fazla olduğu kadar miktarı da fazladır. Tüketip tüketmemek elbette size kalmıştır ancak  biz kimseye yolcularını aç bırakmış dedirtmeyiz. Dilediğiniz miktarda istediğiniz türlerde tüm yemek ihtiyaçlarınız elimizden geldiğince karşılanacaktır.

Güvenli Bir Ulaşım Seçeneği

Alanında uzman olan şoförlerimiz ve muavinlerimiz yolculuk esnasında sürekli iletişim kurabileceğiniz kişilerdir. Tabi ki şoförümüz ile iletişiminiz mola zamanlarında gerçekleşecektir. Onun dışında muavinimiz ile sürekli iletişim halinde olabilir aklınıza takılan her soruyu sorabilir ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz. İstanbulNevşehir otobüs bileti iline kadar güler yüzlü, kibar ve alanında tecrübeli muavinlerimiz etrafınızda fır dönecek ve hizmet etmenin gerekliliklerini yerine getirecektir. Her gün özenle temizlenen otobüsümüz ve oto parfümüyle güzel kokularla sağlıklı bir seyahat geçirmeniz için sizi muhakkak otobüs firmamıza bekliyoruz. Unutmayınız ki bu alanda en iyisini yapana kadar en iyisi bizizdir.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

70 TL

İSTANBUL ->
İSTANBUL(Esenler)->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

65 TL

İSTANBUL->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

65 TL

İSTANBUL->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

65 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->NEVŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi