İstanbul - Muş Otobüs Seferi

15 Kasım 2015İSTANBUL MUŞ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1378 km' dir. 

İstanbul – Muş Otobüs Bileti

Otobüs firmamızda keyifli zaman geçirebilmek için birçok şey mevcuttur. Sınırsız ve yüksek hızda internet bağlantısı, hemen koltuk arkalarında bulunan kişisel televizyonlar, açık büfe sayesinde istediğiniz kadar ikramlardan yararlanabilme şansı, evinizden alıp otogara otogardan alıp eve kadar bırakma imkânı, alanında uzman, kibar, güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli olan muavinlerimiz ile bu sektörde zirveye oynadığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer sizin de tatil planlarınızın arasında, ziyaretlerinizin arasında, mecburi yolcuklarınızda ya da öğrenci iseniz okula gitme planlarınızda bir İstanbul – Muş otobüs bileti iline doğru sefer planınız varsa sizi muhakkak bu alanda bir numara olan otobüs firmamıza bekleriz. Bizi lütfen bu işe yeni başlamış olan firmalarla karıştırmayınız. Müşteri memnuniyetini hiçe sayan sadece para odaklı çalışan bu firmalar size hiçbir zaman istediğiniz hizmeti sunmayacaktır. Hele bir de yolculuk seferiniz uzun saatleri kapsıyorsa tecrübesiz firmalarla yapacağınız sefer tam bir eziyet olacaktır. Bu sebeple araştırmanızı dikkatlice yapıp ondan sonra firma ile anlaşmanızı salık veriyoruz.

Otobüs Firmalarında Bir Numarayız

Yılların tecrübesini bilgi birikimini bünyesinde toplayan firmamız, uzman kadrosu ile de size istediğiniz belki de beklentinizin çok üzerinde olan bir hizmet sunacaktır. Her geçen gün kendini geliştiren her geçen gün üzerine bir yenisini ekleyen ve her geçen gün eksiklerini bulup gideren firmamızın amacı tamamen müşteri memnuniyeti üzerinedir. Zaman konusunda da çok titiz davranmaktadır. Bekleme salonumuz elbette mevcuttur ancak günümüzün hız çağı olduğunun farkında olan otobüs firmamız zamanınızın ne kadar değerli olduğunun da farkındadır. Bu sebeple zamanında kalkmayı ve zamanında hedeflenen yere ulaşmayı adet haline getirmişizdir. Yani söylenildiği saatte İstanbul – Muş otobüs bileti iline varmayı garanti ediyoruz.

Rahat Ve Konforlu Bir Ulaşım İmkânı

Otobüslerimizde bulunan klima sayesinde yaz mevsimlerinde sıcağın kurbanı olmadan kış mevsimlerinde ise üşümeden yolculuk edebileceksiniz. Firmamız bünyesinde bulunan bu özellik sayesinde mevsim hava sıcaklıklarını sorun etmenize gerek kalmayacaktır. Müşteri profilimiz ile sizin profiliniz arasında da bir paralellik olduğu kanısına varıyoruz. Tüm otobüslerimiz her sefer sonrası rutin temizlik aşamasından geçmektedir. Böylelikle temizliği yapılmış, oto parfümü sıkılmış otobüslerimiz sefer hazır hale gelmektedir. Eğer siz de bir İstanbul – Muş otobüs bileti iline bir sefer düşünüyorsanız yolumuzun çakışmasını umut ediyoruz.

İSTANBUL->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

22 saat

90 TL

İSTANBUL->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

78 TL

İSTANBUL->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

21sa 30dk

120 TL

İSTANBUL->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

21sa 30dk

90 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi