İstanbul - Muğla Otobüs Seferi

10 Kasım 2015İSTANBUL MUĞLA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 13sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 698 km' dir. 

İstanbul – Muğla Otobüs Bileti

Firmamızın sahip olduğu otobüs içi internet bağlantısı, koltuk arkası kişisel televizyon yayını, açık büfe ikram olanakları, evden alıp eve kadar bırakan servis imkanları, güler yüzlü muavinleri ile kesinlikle bu sektörde zirveye oynamaktayız. Yolu İstanbul – Muğla otobüs bileti şehrine düşen herkesin hizmetimizden mutlaka yararlanması gerektiğini düşünmekteyiz. Uzun yılların verdiği tecrübe ile de kendi eksikliklerimizi görüp her geçen gün üzerine bir yenisini daha katıp bu ülkenin en iyi otobüs firmalarından biri olmayı hedeflemişizdir. Saat konusunda hassas davranan firmamız zamanın çok değerli olduğu bilincinde olduğu için tam zamanında kalkmaktadır. Klimalı olan tüm otobüslerimiz, müşteri profili ile otobüslerimizin özel temizlikçiler tarafından her gün temizlenmesiyle güzel kokmasıyla sizlerin gönlünü fethedeceğinden eminiz. Özetle kalite yönetimi ve standart konusunda alçak gönüllü olamayacağız ve bu alanda 1 numaraya oynadığımızı açıkça belirtmek isteriz.

Konforlu Bir Ulaşım İmkanı

Otobüslerimiz tekli koltuk imkânıyla size konforlu bir ulaşım sağlamayı hedefliyor. Koltuklarımızın geniş ebatlarda olması, ayağınızı uzatacağınız bölmenin gayet geniş olması sebebiyle konforlu bir yolculuğun tadını çıkaracaksınız. Otobüslerimizdeki priz marifetiyle de elektronik cihazlarınızı şarj edebilir İstanbul – Muğla otobüs bileti iline ulaşana kadar elektronik cihazlarınızdan filminizi ve müziğinizi eksik etmeyebilirsiniz. Ayrıca sizin için özel bir şekilde koltuk arkalarına monte edilen televizyonlarınızda gayet geniş film ve müzik arşivi ile de yolculuğunuzu keyifli hale getirebilirsiniz. Alanında uzman muavinlerimiz ve şoförlerimiz size eşsiz bir yolculuk sunacaklardır. Hepsi güler yüzlü, kibar, insan ilişkileri kuvvetli kişilerden oluşan firmamızdaki muavinlerimize aklınıza takılan her şeyi sorabilir. Tüm isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Çeşit Sayısı Fazla İkram İmkanı

 İkram konusunda da geniş imkanlar sunan İstanbul – Muğla otobüs bileti  otobüs firmamız damak tadınızı yakalayacaktır. Emin olun ki bizim firma ile bir defa yolculuk yaptıktan sonraki tüm seyahatlerinizi planlarken akla gelebilecek ilk firma olacağız. Bu kadar güler yüzlü çalışanlarımızı nereden bulduğumuzu merak edebilirsiniz. Firma olarak müşterilerimizin rahatını ve konforunu düşündüğümüz için her şey ayrıntılara varacak kadar düşünülmüştür. Çalışanlarımız da işe alım sürecinde sıkı bir mülakat dönemini başarıyla geçirdikten sonra işe başlamayı hak etmektedirler

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

90 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

90 TL

İSTANBUL->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

90 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

90 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

11sa 55dk

90 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi