İstanbul - Malatya Otobüs Seferi

15 Kasım 2015İSTANBUL MALATYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 60 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 18sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1099 km' dir. 

İstanbul - Malatya otobüs bileti

Günümüzde otobüsle bir yerden başka bir yere gitmek oldukça yaygınlaşmıştır. Bu sektörün internette de yaygınlaşması bazı yeniliklerin olmasını sağladı. Yani artık bilet almak isterseniz hiçbir yere gitmeden evinizden, bilgisayarınız başından bilet sipariş vere bilirsiniz.  Online bilet siparişi sayesinde bilet almak, bilet bastırmak gibi yorucu işlemlerle meşgul olmuyorsunuz. Sitemizden de online bilet siparişi vere bilirsiniz. İşlem çok kolay ve oldukça güvenli. Örneğin İstanbul - Malatya otobüs bileti arıyorsanız hangi seferle gideceğinizi ve uygun zamanı belirliyorsunuz ve bileti alıyorsunuz. Bundan sonra tek yapmanız gerek hemen zamanda gidip otobüsünüze binmek.

Malatya hakkında

Kayısısı ile tanına ilimiz Malatya, artık otobüs bileti konusundaki ihtiyaçlarınızı çok kolay bir şekilde karşılayabileceğiniz ve istediğiniz zaman gide bileceğiniz bir yer. Sitemiz size İstanbul - Malatya otobüs bileti ile ilgili gerekli her türlü desteği sunuyor. Bilet alma konusunda hiçbir aksatma yaşamıyorsunuz. Siz de sitemiz üzerinden Malatya ile ilgili otobüs bileti ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sitemizden en ufak bir zaman kaybı dahi yaşamadan istediğiniz bileti güvenli bir şekilde ala bilirsiniz.

Malatya iyi bir konumda, gelişmiş ve kendine has özellikleri olan özel bir ildir. Malatya her açıdan farklıdır. Hem yaşımı hem emek kültürü hem teknoloji ile modern bir yapıda harekat eder, hem de kendi öz kültürünü korur. Bu özel ilde hiçbir sorun olmadan hareket etmek, ili gezmek ve konaklama seçenekleri sayesinde tam güvenli bir konaklama şansına sahip ola bilirsiniz. Zira Malatya otobüs bileti alarak gidebileceğiniz bu ile birçok firma sefer düzenlemektedir. Bu yüzden firma seçiminde dikkatli olun.

Bizim özelliklerimiz

Bizden almanız için birçok özelliğimiz var.  Sürücülerimiz ve personellerimiz kesinlikle trafik güvenliğini tehlikeye düşürecek ve yolcuları rahatsız edecek davranışlarda bulunmazlar. Seyahat esnasında sürücüler sen ve görüntü cihazlarını kendi isteklerine göre değil, yolcuların isteklerine göre yönetirler. Yolculuk esnasında size ikram edilen yiyecekler Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan mevzuata tam uygundur. Bu ikramı yapan görevliler de tüm hijyen kurallarına uyuyorlar. Bizden bir kez bilet alarak bunu kendiniz de göre bilirsiniz. İstanbul - Malatya otobüs bileti almak için en doğru yerdesiniz.

İSTANBUL->MALATYA
OTOBÜS SEFERİ

18sa 30dk

60 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MALATYA
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

70 TL

İSTANBUL->MALATYA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

78 TL

İSTANBUL->MALATYA
OTOBÜS SEFERİ

17 saat

60 TL

İSTANBUL->MALATYA
OTOBÜS SEFERİ

17 saat

70 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi