İstanbul - Kütahya Otobüs Seferi

14 Kasım 2015İSTANBUL KÜTAHYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 40 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 352km' dir. 

İstanbul - Kütahya Otobüs Bileti

Türkiye'de her yıl otobüsle yolcuk yapan insanların sayı 300 milyondan fazla. Türkiye'de yolcu taşımacılığının yüzde 90'ı karayoluyla yapılıyor. Bu yüzden bu sektörde çok fazla firma çalışıyor. Bu kadar firmanın olması da bilet alırken bizim seçim etmemizi zorlaştırıyor. En iyi firma yolculuk yapacak müşterilerinin haklarını korumalı ve kendi sorumluluklarını yerine getirmelidir. Firmamız tüm sorumluluklar yerine getiriyor.  Bu sorumluluklar neler? Sürücüler ve yolculara hizmet eden görevliler kesinlikle trafik güvenliğini tehlikeye düşürecek ve yolcuları rahatsız edecek davranışlarda bulunamazlar. Sürücüler seyahat esnasında yolcularla ve ya personelle uzun süreli sohbet edemezler. Seyahat esnasında sürücüler ses ve görüntü cihazlarını kafasına göre yönetemezler. Yolcuların isteklerine uygun yönelmelidirler.  Aldığınız bilette isminiz olması da çok önemlidir. Bundan başka eğer yolculuk esnasında yiyecek, içecek, mendil, kolonya gibi maddeler ikram edilirse bunlar Sağlık bakanlığı tarafından yayımlanan mevzuata uygun olmalıdır. Bu ikramı yapan görevliler de kesinlikle hijyen kurallarına uygun davranmalıdırlar. Bu kuralların hepsine hassasiyetle uyan firmamız müşterilerine büyük saygı gösteriyor. Eğer online olarak İstanbul - Kütahya otobüs bileti almak istiyorsanız bunu sitemizden kolay bir şekilde yapa bilirsiniz.

Online otobüs bileti alma

İnternet'in çok geliştirilmesi eskisinden daha fazla kullanılmasına yol açtı. Bu nedenle artık günlük birçok işleri İnternet üzerinden görüyoruz. Otobüs bileti alma da bunlardan biri. Artık eskisi gibi bilet almak bilet bastırmak gibi yorucu işlemlerle meşgul olmadan online bilet ala biliriz. Eğer internetten ilk defa bilet alıyorsanız biletinizi sitemizden ala bilirsiniz. Sitemizin kullanışı çok basittir. İlk başlarda güven konusunda sıkıntı yaşayabilir, online bilet alma güvenli değil diye bilirsiniz. Ama ilk biletinizi aldıktan sonra bu işin ne kadar kolay olduğunu kendiniz göreceksiniz. Başkaları alıyor siz neden almayasınız? Sitemizden size uygun İstanbul - Kütahya otobüs bileti alıyorsunuz ve seçtiğiniz sefere seçtiğiniz saatte gidip biniyorsunuz. Bu kadar basit bir işlem.

Fiyatlar nasıl?

İstanbul - Kütahya otobüs bileti fiyatları firmaya göre değişiyor. Firmamız kendi karını değil, müşterilerinin rahatlığını düşünüyor. Bundan dolayı sitemizden en uygun fiyata bilet ala bilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KÜTAHYA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KÜTAHYA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

İSTANBUL->KÜTAHYA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

38 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KÜTAHYA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

İSTANBUL->KÜTAHYA
OTOBÜS SEFERİ

05sa 30dk

40 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KÜTAHYA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL


Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi