İstanbul - Konya Otobüs Seferi

08 Kasım 2015İSTANBUL KONYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 75 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 711 km' dir.

İstanbul - Konya Otobüs Bileti

Yolcu taşımacılığı sektöründe olan aşırı rekabet firmaları kampanyalı otobüs bileti satışına zorlamıştır. Firmalar bu tür yollara rakipleriyle rekabet aparmak için baş vuruyorlar. Bu yolda hem müşterileri mutlu ediyorlar hem de kendileri sürümden kazanarak artırdıkları karlarla mutlu oluyorlar. Yani kampanyalı otobüs biletleri hem müşteriler hem de firmalar için çok olumlu bir gelişmedir diye biliriz. Kampanyaları oluşturduktan sonra firmaların onları reklam etmesi lazım. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Otobüs biletleri hakkında bir reklam ya da afiş düzenleyerek bunları sitelerinde ve büyük AVM’lerde halka duyuruyorlar. Günümüzde İnternet kullanımı arttığı için en iyi yol İnternet üzerinden reklamlardır. Örneğin İstanbul - Konya otobüs bileti arıyorsanız kampanyalı otobüs bileti bulmaya çalışın. Bunu nasıl bulacağım? diye düşünmeyin. Sitemizde bula bilirsiniz.

Kampanyalı Otobüs Biletleri Artık Çok Önemli Hale Geldi

Kampanyalı otobüs biletleri yukarıda da dediğimiz gibi artık her firmanın sunmak zorunda olduğu bir unsurdur. Elbette her firma buna ayak uyduramıyor. Böyle firmalardan artık sektörden uzaklaşıyor ve tarih sayfalarında yerini alıyor. Firmalarda bu uygulamaya ne kadar sıcak baksa da bakmasa da uygulamak zorunda kalıyor. Bu yüzden bu sektörde daim gelişme olacak. İstanbul - Konya otobüs bileti arıyorsanız, kampanyalı bir şekilde bizden ala bilirsiniz. Kaliteli ve konforlu yolculuk yapmak istiyorsanız biletlerinizi bizden alarak yolculuğun keyfini çıkarabilme fırsatınız vardır.

Bilet Alırken Neler Önemli?

Eğer kararınızı verdiyseniz ve otobüsle gidecekseniz bazı şeylere dikkat etmeniz gerek. Gideceğiniz yere ortalama seyahat süresi, ortalama seyahat mesafesi, günlük kaç sefer düzenlenmesi daha rahat gitmenizi sağlar. Sitemizden en ucuz İstanbul - Konya otobüs bileti bula bilirsiniz. Firmamız konforlu bir hizmet sunmaktadır. Sitemizden aradığınız bilet, saat, fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. Bize yazan müşterilerimize anında ve net cevap veriyoruz. Sorunuzu tam cevaplamaya ve size yardım etmeye çalışıyoruz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bilet satın almanız 1 dakikanızı bile almıyor. Bizden aldığınız ilk biletten sonra kendiniz kalitemizi görecek ve hep bizden bilet alacaksınız.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

 

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

 

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

11sa 59dk

 

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

10sa 59dk

 

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

 

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

 

75 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi