İstanbul - Kilis Otobüs Seferi

10 Kasım 2015İSTANBUL KİLİS OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 100 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 17 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1219 km' dir. 

Her Zaman Ucuz Ve Güvenilir Bir Hizmet Sunuyoruz

Web sitemiz sizlere hızlı, ucuz ve kaliteli bir hizmet verebilme misyonu ile kurulmuştur. İnternet bağlantınızın bulunduğu tüm noktalarda her zaman ucuza bilet alabileceksiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilmeye devam eden otobüs firmaları yanı başınızda yer almaktadır. Güzergah bölümünü doldurarak ve online otobüs bileti arama motorunu hemen kullanabilirsiniz. İnternet ortamında seçiminize göre ucuz firmaları size listelenmektedir. Kurumsal acente olarak görev yaptığımız onlarca firma ile bilet fiyatlarını kısa sürede karşılaştırmalı olarak görebilir ve bütçeniz için en uygun bilet alımını buradan yapabilirsiniz. İstanbul – Kilis otobüs bileti arıyorsanız Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarını internet üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Sitemiz sayesinde i lider firmaların fiyatlarını görebilir ve seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. Belirli dönemler içerisinde sitemizden duyuracağımız otobüs bileti kampanyaları ile beraber otogar veya şubelere uğramadan en ucuz fiyatlarla biletinizi bu adresten satın alabilirsiniz

Ekonomik Ulaşımın Keyfini Yaşayın               

Sitemiz üzerinde sizlere sunulan biletler güvenilir ve ekonomik olarak sizlere sunulmaktadır. Hızlı ve güvenilir olmakla beraber firmamızın en büyük arzusu internet ortamında sizlere en ekonomik ücretlerle güvenilir bir şekilde seyahat etmenizi sağlamaktır. Sadece İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük metropoller dışında diğer şehirlere de çevrimiçi bilet satış hizmeti gerçekleştirebiliyoruz. İstanbul – Kilis otobüs bileti arıyorsanız internet sayfamız güzergah bilgilerini doldurarak hemen biletinizi satın alabilirsiniz. Gideceğiniz rotanın sefer bilgilerini incelerken o noktaya giden otobüs firmaları bilgilerini de hemen görebilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Sizde Bu Kaliteye Anında Erişin

Sitemizde sizlere sunulmaya devam eden her bilgi sizin çok daha hızlı ve ekonomik bir işlem yapabilmeniz için özenle oluşturulmaya devam etmektedir. İnternet sayfamız Türkiye’nin tüm lider otobüs firmalarını bünyesinde tutmaya devam etmektedir. İstanbul – Kilis otobüs bileti konusunda binlerce kişi internet sitemiz aracılığı ile en uygun bilet fiyatlarına ulaşabilmiştir. Firmamız kurulduğu günden bu yana on binlerce bilet satmanın yanında her koşulda milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamayı başarmıştır. Onlarca firmanın acentelik görevini de her zaman başarıyla yürüten sitemiz gücünü sizden almaya devam etmektedir.

İSTANBUL->KİLİS
OTOBÜS SEFERİ

17 saat

100 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KİLİS
OTOBÜS SEFERİ

18 saat

90 TL

İSTANBUL->KİLİS
OTOBÜS SEFERİ

15sa 30dk

80 TL

İSTANBUL->KİLİS
OTOBÜS SEFERİ

17 saat

100 TL

İSTANBUL->KİLİS
OTOBÜS SEFERİ

15sa 30dk

80 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi