İstanbul - Kayseri Otobüs Seferi

14 Kasım 2015İSTANBUL KAYSERİ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 60 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 763 km' dir. 

İstanbul – Kayseri Otobüs Bileti

Kayseri o güzel ve zeki insanların bulunduğu ile bir gün gitmeniz gerekirse doğru bir firmayla yolculuk yapıp hızlı ve güvenilir bir şekilde gideceğiniz yere ulaşmanız çok önemlidir. Doğru bilet için doğru bir tercih yapmanız gerekir. Doğru tercih aramanıza gerek kalmadan bizimle güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmaları bulabilir ve hizmet ve güven olarak kaliteli bir yolculuğu bizimle yaşayabilirsiniz. Sizin araştırmanıza gerek kalmadan doğru firmayı sizin için araştırıp araştırdığımız ve biletlerini alabileceğiniz firmaları kolaylıkla bizde bulabileceksiniz. Aldığınız bileti Kayseri’ye varana kadar da güven ve garanti vererek yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz. İstanbul - Kayseri otobüs bileti alındığında canınızı güvenli bir şekilde emanet edebileceğiniz doğru ve kaliteli firmaları bizde bulabilir hızlı ve kolay bileti bizden alabilirsiniz. Bilet alırken ve aldıktan sonra yolculuğunuz boyunca strese girmeden bir telefon kadar uzağınızda olan firmamızla iletişime geçip olabilecek sorunlarda acil çözüme ulaştırmayı garantiliyoruz.

En Kaliteli ve Güvenli Firmalar İçin

İstanbul - Kayseri otobüs bileti aldığınız firma doğru olup olmadığını araştırmanıza gerek yok. Bize başvurup sorarak en iyi ve kaliteli hizmeti alacağınız firmayı bulabilir ve hızlı ve güvenilir bir biletle gideceğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Otobüs yolculuğu artık evleriniz aratmadan hızlı ve kaliteli bir hizmet ile evinize ulaştırıyor. Hatta susadığınızda ve yol boyunca giderken servis imkânlarıyla da evinizden bile konforlu bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırılıyorsunuz. Televizyon ile dizinizi izlerken internet bağlantısı ile internete girebilir ve evinizdeki hayatınızı aramadan güvenli bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Kaliteli ive güvenli bir yolculuk için doğru firmayı seçmeli, doğru firmayı seçebilmek içinde bize başvurmalısınız.

Varmak İstediğiniz Yere Zamanında Ulaşın

İstanbul - Kayseri otobüs bileti her yer yerden alınabileceği gibi her yerde bizim gibi kaliteli ve güvenli hizmet bulunamaz. Bu yüzden tercihinizde doğru ve güvenilir olan bizden yönde yapmanızda yara bulacak ve kaliteli ve güvenli bir yolculuk ile olabilecek sorunlarda yanınızda olan firmamızdan bilet almanızda yarar bulacaksınız. Önemli olan zamanında ulaşım ise olabilecek sorunlara karşı garantili ive güvenli firmaları bizimle ulaşabilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

60 TL

İSTANBUL(Esenler)->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

65 TL

İSTANBUL->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

50 TL

İSTANBUL->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

58 TL

İSTANBUL->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

11sa 30dk

50 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi