İstanbul - Kastamonu Otobüs Seferi

13 Kasım 2015İSTANBUL KASTAMONU OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 55 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 515 km' dir. 

İstanbul – Kastamonu Otobüs Bileti

Kastamonu’nun o güzel havasına kavuşmak istiyor ve doğru bir yolculuk yaşamak istiyorsanız otobüs sizin için çok iyi bir tercih olacaktır. Hem son teknolojiye ile donatışmış otobüsler hem de güvenilir ve kaliteli hizmetiyle artık otobüsler evinizi aratmadan size hızlı ve kaliteli bir yolculuk sunmaktadır. İstanbul - Kastamonu otobüs bileti alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi otobüs firmanızın hangisi olması gerektiği ve doğru tercihi yapabilmenizdir. Her ne olursa olsun zamanında ve hızlı bir yolculuk ile gideceğiniz yer eviniz olsun tatil olsun zamanında kavuşmanızdır. Yolculuk boyunca hizmetinizden ödün verilmeyen başarılı bir yolculuk yaşayabilmeniz için seçeceğiniz otobüs firması çok önemlidir. Bu yüzden de biletinizde bizim güvenilir bulduğumuz kaliteli otobüs firmalarından birisiyle yolculuk yapmanızı öneririz.

Doğru Bileti Alabilmek İçin

İstanbul - Kastamonu otobüs bileti alırken doğru bir tercih hayatınızı kurtarabilir. Seçeceğiniz firma kaliteli ve güvenilir olması durumunda sizi kaliteli bir hizmet ile hayatınızı tehlikeye atmadan gideceğiniz yere kavuşacak ve başarılı ve güvenilir bir yolculuk yaşayacaksınız. Canımızı emanet edeceğimiz kişilere dikkat etmemiz ve araştırmamız çok önemlidir. Bu yüzden araştırdığımız güvenli bir yolculuk sunabilen otobüs firmalarının bulunduğu ve kaliteli bir hizmet ile sizi ev konforunuzdan uzak tutmayacak, evinizdeki huzuru yaşayabileceğiniz bir firma ile yolculuk yapabilmeniz için bizden bilet almanız çok önemlidir.

Siz Kastamonu’ya Varana Kadar Yanınızdayız

İstanbul - Kastamonu otobüs bileti aldığınız yer çok önemlidir. Aldıktan sonra da herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yine acil bir şekilde çözüme kavuşabilmeniz ve sizin başarıl bir yolculuk yapana kadar yanınızda olacak bir firmadan bilet almanız gerekmektedir. Adlığınız biletlerde bir problem çıkması durumunda geri dönüşü olmayan ve çözüm sağlanmayan bir firmadan bilet almanız halinde hem paranız hem de zamanınız boşa gitmiş olur. Hele ki tatil gibi zamanlı bir yolculuk yapmanız gerekiyorsa bu kez büyük bir mağduriyet yaşayabilirsiniz. Seçtiğiniz firmanın güvenilir olması için bizi tercih etmeli ve giderken evinizdeki gibi son sistem teknoloji ile televizyonunuzla dizilerinizi maç varsa eğer abonelikleriyle maçlarınızı dahi izleyebileceğiniz firmaları bulabilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

08sa 29dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

08sa 15dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

08sa 15dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

60 TL

İSTANBUL->KASTAMONU
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

55 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi