İstanbul - Kars Otobüs Seferi

08 Kasım 2015İSTANBUL KARS OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 75 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 22 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1437 km' dir.

İstanbul – Kars Otobüs Bileti

Otobüs yolculuğunu sever misiniz? Benim en çok sevdiğim hele i şu zamanda gelişmiş teknolojiyle otobüslerin her bir imkânı bulundurmasından dolayı daha da sever oldum. Otobüsle yolculukta en güzel olan şeylerden birisi artık evimizde ki gibi yolculuk edebilmemiz. Tek eksik ayaklarımızı uzatıp yatamıyoruz ki artık o kadarını da küçük otobüslerden beklememeliyiz. Tabi bu güzel yolculuğa başlarken bilet nerden alınır ne yapabiliriz ve en uygun bileti ne zaman bulabiliriz. Kars yolculuğu yapacak olursak hele ki nasıl bir yolculuk bizi bekliyor olacak hangi otobüs firmasını seçmeliyiz bu soruların cevapları çok önemli. İstanbul - Kars otobüs bileti alırken Doğru tercihi yapıp konforlu ve güzel bir yolculuk yapabilmek için bizi tercih etmenizde çok büyük önem var. Hızlı ve güvenilir garantili bir yolculuk için bizden alışveriş yaparak hızlı bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

Güvenli Bilet, Güvenli Yolculuk

İstanbul - Kars otobüs bileti aldığınızda diğer aklınıza takılan şey güvenliğiniz olabilir. Hangi firmayı seçtiğiniz ve yolculuk esnasındaki güveniniz çok önemlidir. Doğru bir firmayla size garantili yolculuk sunabilen ve iyi ve hızlı bir yolculuk ile sizi çabuk bir şekilde evinize ya da tatilinize ulaştırabilen bir firma seçmeniz çok önemlidir. Bazen görülebildiği gibi şoförlerin sanki can taşıdığını unutuyor gibi yarış olsun inat olsun çeşitli sebeplerle hayatlarımızı riske atabilmekteler. Bu yüzden yola çıkarken seçeceğimiz otobüs firmasının garantili, kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat etmeliyiz. Canımızı emanet ettiğimiz şoförlerin denetlenen ve yol boyunca sağlıklı bir şekilde sizi gideceğiniz yere ulaştırabilen bir şoför bulmanızdır.

Garantili Satış ve Satış sonrası garanti

İstanbul - Kars otobüs bileti seçerken bizi tercih edip hızlı ve güvenilir bir şekilde biletinizi alıp uğraşma ve araştırmaya gerek kalmadan güvenli bir şekilde biletinizi alabilirsiniz. Sağlıklı ve güvenilir tercihi yapabilmeniz ve güvenlik ve fiyat konusunda da garantili verebildiğimiz firmalardan biletlerinizi alabilirsiniz. Elbette ki de biletlerinizde bir sorun çıkması durumunda anında çözüme ulaştıracağımızı unutmayınız. Doğru ve güvenilir bilet için doğru tercihi bizimle yapabilirsiniz.

İSTANBUL->KARS
OTOBÜS SEFERİ

22 saat

75 TL

İSTANBUL->KARS
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

90 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->KARS
OTOBÜS SEFERİ

22sa 30dk

90 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi