İstanbul - İzmir Otobüs Seferi

15 Kasım 2015İSTANBUL İZMİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 55 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 9 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 480km' dir. 

İstanbul – İzmit Otobüs Bileti için Otogarda koşturmaya Gerek Yok

Otobüs biletini ucuza getirin Tatilinizi uzun tutun. İnternet üzerinden alınan otobüs biletleri normal yollarla alınan biletlerden daha ucuz olmaktadır. Ayrıca internetin avantajları ve bilgilendirmesi de daha fazladır. İstanbul – İzmir otobüs bileti için yapacağınız işlemlerde size en uygun bilet avantajları sunulacaktır. Hem de gideceğiniz otobüs firmasının hizmetleri ve otobüsün bilgisi de paylaşılacaktır. Bu sayede bilinçli bir yolculuğa çıkarken aynı zamanda da kar etmiş bir yolculuğa çıkmış olacaksınız. Türkiye’de birçok insan otobüs biletini bu yolla alarak paralarının kıymetini biliyorlar. Paranın zor kazanıldığı şu dönemde hem paranızı riske atmayın hem de ucuz bilet bulacağım diye otogarda koşturmayın. Sadece tek tuşla bu istediklerinizin hepsi olmaktadır.

Otobüs Firmaları Hakkında Her Bilgiye Tek Sayfadan Ulaşın

Bu internet hizmeti sayesinde İstanbul – İzmir otobüs bileti için hem uygun fiyat sunarken hem de otobüsün nasıl olduğu, lüks bir araç mı olduğu, servis imkânlarının neler olduğu, otobüste bulunan teknolojik sistemlerin neleri kapsadığı gibi her türlü bilgiye de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yolculuk sürelerini ve servislerin güzergâhlarının nereden geçtiğini öğreneceksiniz. Bu tamamen sizin zaman kazanmanız için geliştirilmiş bir programdır. Bu sayede kolayca internet üzerinden otobüs biletinizi alırken en iyi şekilde de hizmetleri değerlendirmiş oluyorsunuz. Bu bilgileri öğrenmek için firmaların hepsini gezmiyorsunuz. Önünüze açılan bir internet penceresinden her şeyi görüyorsunuz.

Bilet Almak İçin Bu yöntemi Deneyin Kazançlı Çıkın

Bu şekilde İstanbul – İzmir otobüs bileti almak istiyorsanız öncelikle sefer saatinizi seçmeniz gerekmektedir. Tercih edeceğiniz özel bir firma yoksa o saatte İstanbul’dan İzmir’e hareket edecek bütün araçların listesi çıkar. Ayrıca bu listede bilet fiyatları ve firmaların hizmetleri de yazılı olmaktadır. Bu sayede fiyatlar ve hizmetler hakkında karşılaştırmayı oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Aradığınız her türlü kriteri belirttikten sonra size uygun yer bulunacaktır. Telefonunuza gelen bilgi mesajı ile işlemi aktif hale getirip bilet alma işleminizi başlatabilirsiniz. Bilet parası ödemesi için ise kredi kartı veya para transfer yöntemlerinden birini kullanmanız yetecektir. Aynı dakika içinde ise otobüs bileti mailinize gelecektir. En ucuz fiyatla en konforlu taşımacılığa bu şekilde sahip olabilirsiniz. 

İSTANBUL->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

70 TL

İSTANBUL->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

75 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi