İstanbul - İstanbul Otobüs Seferi

15 Kasım 2015İSTANBUL İSTANBUL OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 35 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi  saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi km' dir. 

İstanbul – İstanbul Otobüs Biletini İnternetten Alın Hem Kar Edin Hem de Doğayı Koruyun

Otobüs bileti alma konusundaki bütün bildiklerinizi unutun. Saatler önceden otogara gidip en uygun otobüs biletini bulmak için yaptığınız arayışları aklınıza bile getirmeyin. Teknolojinin imkânlarından yararlanın ve İstanbul – İstanbul otobüs bileti için en uygun fiyatları ve en üstün hizmet sunan otobüs firmalarını yorulmadan tek tuşla bulun. İnternet insanların her ihtiyacını karşıladığı gibi çok yüksek avantajlar da sağlamaktadır. Otobüs biletleri ile sunduğu avantajlar da bunlardan biridir. İstediğiniz sefer saatinde ve istediğiniz firma ile yolculuk edip en uygun bilet fiyatına sahip olabilirsiniz. Çünkü internet üzerinden yapılan bilet satış işlemlerinde hiçbir gider olmamaktadır. Bu yüzden de bilet fiyatları uygun hale gelmektedir. Hem bu şekilde yapılan bilet alımlarında kâğıt masrafı ortadan kalktığı için doğa da korunmuş olmaktadır. Peki, İnternet üzerinden nasıl otobüs bileti alınmaktadır.

Kolay İnternet İşlemleri İle Ucuz Biletler Keyifli Yolculuklar

İnternet üzerinden otobüs bileti satışı yapan sitenin ara yüzü o kadar basit ve işlemler o kadar kolay yapılmaktadır ki herkes zorlanmadan bu işlemi gerçekleştirecektir. İstanbul – İstanbul otobüs bileti için öncelikle gideceğiniz saati ve gitmek istediğiniz firmayı belirtiyorsunuz. Belirttiğiniz bu saatte boş araç varsa koltuk numaranızı belirterek bilet alma işleminin ilk adımını tamamlamış oluyorsunuz. Daha sonra ise site sizden adınızı ve soyadını, iletişim bilgilerinizi isteyecektir. Bu bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra telefonunuza bilgi mesajı gelecektir ve bilet alma işleminiz onaylanacaktır. Biletiniz belirttiğiniz mail adresine gönderilmiş olacaktır. Hem ucuz bir biletin sahibi oldunuz hem de yorulmadan biletinizi aldınız. Ödemesini ise kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Bilet Fiyatları ile Tüm Türkiye’ye Ulaşım Sağlayın

Türkiye’de internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte insanlar artık biletlerini bu şekilde alarak hem zamandan kazanıyorlar hem de maddi açıdan kar ediyorlar. İstanbul – İstanbul otobüs bileti alma işleminde seçtiğiniz otobüs firmasının hizmetlerinden de haberdar olmuş oluyorsunuz. Ayrıca yolculuğun ne kadar süreceği, ikram çeşitleri, otobüsteki teknik imkânların neler olduğu ve servislerin nerelerden geçtiği gibi bilgileri edinebiliyorsunuz. Ayrıca bu şekilde alınan biletlerde sefer saati ve günü erteleme, bilet iadesi gibi olanaklardan da yararlanabiliyorsunuz. 

İSTANBUL->İSTANBUL (Anadolu)
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

35 TL

İSTANBUL->İSTANBUL (Anadolu)
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

35 TL

İSTANBUL->İSTANBUL (Anadolu)
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

35 TL

İSTANBUL->İSTANBUL (Anadolu)
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

35 TL

İSTANBUL->İSTANBUL (Anadolu)
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

35 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi