İstanbul - İçel Otobüs Seferi

14 Kasım 2015İSTANBUL MERSİN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 13 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 921 km' dir. 

İstanbul – İçel(Mersin) Otobüs Biletini En uygun Fiyatla Almanın Yolu

Şehirlerarası otobüs firmaları arasında en uygun otobüs bileti fiyatlarını araştırmak için kendinizi yormayın. Bunun daha kolay bir yolu var. Girin internete en ucuz otobüs biletinin sahibi olun en karlı yolculuğu siz yapın. İstanbul – İçel (Mersin ) otobüs bileti için en avantajlı firmaları ve en uygun biletleri zahmetsizce bulabilirsiniz. Malum devir ekonomi devri. İnsanlar seyahatlerinde en ucuz biletleri en konforlu yolculukları aramaktadır. Bu sayede de aradıkları hizmete kavuşmaktadır. Saatler öncesinden otogara giderek firmalar arasında arayışa girmeyin. Tek tuşla bütün firmaların otobüs biletlerini ve avantajlarını öğrenin ve size en uygun olan seferi ve otobüs firmasını seçin. Bunun için de hiç efor sarf etmeyin. Zamanın geri kalanını ise yolculuk hazırlıklarına ayırın.

Otobüs Firmaları Arasında Yorulmadan İstediğiniz Hizmeti Alacağınız Otobüsü Seçin

İnsanların şehirlerarası yolculuklarda en çok tercih ettiği seyahat şekli karayolu oluyor. Bunun için de en uygun fiyat avantajlarını ve en konforlu otobüsleri arıyorlar. İnternet üzerinden buna kolayca ulaşabiliyorlar. İstanbul – İçel (Mersin ) otobüs bileti için hangi firmanın saat kaçta seferi var, otobüste hangi koltuklar boş, otobüs firmasının sağladığı hizmetler nelerdir gibi yolculuk esnasında ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgilere sahip olabiliyorsunuz. Otobüs firmaları artık en konforlu araçları ile seyahat imkânı tanımaktadır. Çift kişilik koltuklar, geniş oturma alanları, zengin servis hizmetleri gibi olanakların yanı sıra araçlarda artık kablosuz internet bağlantısı ve yolculuk boyunca kesintisiz televizyon izleme olanağı bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında seçim yaparak otobüs firması terciğinizi yapabilirsiniz.

Tüm Türkiye’nin Tercih Ettiği Bilet Alma Yöntemi

Seçimlerinizi yaptıktan sonra sıra İstanbul – İçel (Mersin ) otobüs bileti almaya geldi. Bunun için öncelikle adınızı soyadınızı belirtip, saat kaç otobüsü ile ve hangi mevkide gideceğinizi belirtiyorsunuz. Telefonunuza gelen bilgi mesajından sonra bilet alma işleminiz tamamlanmış olacak. Kredi kartı ile veya herhangi bir para gönderme yöntemi ile bilet parasını yatırdıktan sonra biletiniz mail olarak size ulaşacak. Bu mail seyahatinizi gerçekleştireceğiniz bilet yerine geçecektir. İçeriğinde ise otobüsün hangi perondan hareket edeceği, saat kaçta kalkacağı ve koltuk numarası yazacaktır.

İSTANBUL->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

70 TL

İSTANBUL->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

15sa 30dk

70 TL

İSTANBUL->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

65 TL

İSTANBUL->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

63 TL

İSTANBUL->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

62 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi