İstanbul - Hatay Otobüs Seferi

14 Kasım 2015İSTANBUL HATAY OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 65 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 14sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1110 km' dir. 

İstanbul – Hatay Otobüs Bileti Sayesinde Medeniyetler Şehrini Görmemezlik Etmeyin

Şehirlerarası otobüs yolculukları artık daha ucuz biletlerle en ekonomik şekilde sağlanmaktadır. İstanbul – Hatay otobüs bileti alma işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirdiğinizde hem en ucuz biletleri alırsınız hem de otobüs firmaları hakkında daha detaylı bilgi sağlamış olursunuz. Otobüs biletleri için insanlar en az parayı ödeyip en konforlu şekilde seyahat etmeyi isterler. Bu sistem ile bu istekler artık gerçek oluyor. Ucuz otobüs bileti bulmak için otobüs firmaları arasında koşturmanıza gerek yok. İnternet üzerinden onlarca otobüs firmasının sağladığı avantajları yakalayabilirsiniz. Hem de normalde aldığınız bilet fiyatlarından daha düşüğe otobüs bileti almanız mümkün hale gelmiştir. Zaman kaybetmeden çok kısa sürede otobüs biletinizi alıp yolculuk hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Her Türlü Avantajdan Haberdar Olun

Bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken internet olan bir alandan bağlantı sağlamaktır.  İstanbul – Hatay otobüs bileti için bütün firmaların fiyat tarifelerini görürsünüz. Ayrıca artık otobüs firmaları çok lüks ve konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Karşınıza çıkacak listede otobüs içindeki bütün ayrıcalıkları da görebilirsiniz. Tek koltuklu otobüsler, çift kişilik koltuklar, internet bağlantısı olan araçlar, 24 saat kesintisiz televizyon izleme imkânı, otobüs firmalarının zengin ikramları, varacağınız yerdeki servis imkânları ve güzergâhları gibi onlarca hizmetten haberdar olursunuz. Ayrıca internet üzerinden alacağınız biletlerde sefer saati erteleme ve bilet iade etme gibi şanslarınız da vardır.

En ucuz Bileti Bulacağınız Tek yol

İnternet üzerinden İstanbul – Hatay otobüs bileti almak için öncelikle sitenin filtreleme yöntemini kullanarak sefer saatini ve istediğiniz koltuk sayısını ve mevkisini yazarak işleme başlıyorsunuz. Seçtiğiniz firmada eğer sizin isteğinize uymayan bir durum varsa onlarca firma arasından kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kriterlerinizi belirledikten sonra telefonunuza bilgilendirme mesajı gelir. Buradaki bilgileri kullanarak biletinizi oluşturursunuz. Biletiniz ise belirttiğiniz mail adresine gelir. Mail adresinizdeki bu bilgide otobüsün kaçta hareket edeceği, hangi perondan kalkacağı ve koltuk numaranız yazar. Biletin ödemesini ise kredi kartı başta olmak üzere birçok para transfer yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Hem de en ucuz bilet tarifelerinden bilet sahibi olmuş olursunuz. İyi yolculuklar. 

İSTANBUL->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

65 TL

İSTANBUL->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

70 TL

İSTANBUL->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

75 TL

İSTANBUL->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

75 TL

İSTANBUL->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

70 TL

İSTANBUL->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

75 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi