İstanbul - Hakkari Otobüs Seferi

09 Kasım 2015İSTANBUL HAKKARİ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 10sa 45dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1841 km' dir.

Hakkâri – Kırıkkale Otobüs Bileti

İnanlar günümüzde çeşitli nedenlerden dolayı yaşamış oldukları şehirlerden başka şehirlere gitmek zorunda kalmaktadırlar. İnsanlar yaşamış oldukları şehirlerden başka şehirlere günlük gittiği gibi aynı zamanda uzun süreli de gitmektedir. İnsanlar bir yerden başka bir yere giderken otobüs, otomobil, uçak gibi ulaşım araçları ile gitmektedir. Bu ulaşım araçları içinde en çok kullanılan ulaşım aracına bakıldığı zaman bu ulaşıma araçları içinde otobüsleri örnek göstermek mümkündür. Otobüs yolculuklarına bakıldığı zaman daha çok 50 kişilik olan otobüsler ile insanlar çeşitli hizmet içinde istedikleri yerlere gitmektedirler. Günümüzde otobüs yolculuğu yapmak için yapılması gereken öncelikle otobüs bileti satın almaktır. Örneğin Hakkâri ilinde yaşayan bir kişin çalışmak amacıyla Kırıkkale iline gitmesi durumunda bu kişi Hakkâri – Kırıkkale otobüs bileti satın alarak Kırıkkale iline gitmektedir.

Hakkâri – Batman Otobüs Bileti

Hakkâri ilinden diğer illere yapılan seyahatlere bakıldığı zaman bu ilden diğer illere daha çok otobüs seyahatleri gerçekleşmektedir. Otobüs ile başka illere gidildiği zaman otobüs içinde müşterilere çeşitli yiyecek ve içecekler deneyimli muavin arkadaşlarımız tarafından saygılı ve güler yüzlü bir şekilde verilmektedir. Günümüzde bakıldığı zaman insanlar yapmış oldukları otobüs yolculuklarında sürekli olarak kötü hizmetten şikâyet etmektedir. Bizler diğer otobüs firmalarından farklı olarak otobüs seferleri boyunca müşterilerimize güler yüzlü bir şekilde davranmakta ve sürekli olarak müşteri memnuniyeti için uğraşmaktayız. Hakkâri – Batman seferi yapan otobüs şirketimiz ile yolculuk etmek isteyen kişiler Hakkâri – Batman otobüs bileti satın aldıktan sonra otobüslerimiz ile en iyi şekilde yolculuk etmektedir

Hakkâri – Şırnak Otobüs Bileti

Hakkâri ilinden Türkiye’nin uzak yakın her iline otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu duruma Hakkâri iline çok yakın olan Şırnak ilini de örnek göstermek mümkündür. Hakkâri ilinden Şırnak iline gelişmiş araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile gitmek isteyen kişiler Hakkâri – Şırnak otobüs bileti satın aldıktan sonra müşterinin belirtmiş olduğu tarihte belirtilen Hakkâri otogarından Şırnak iline yolculuk etmek mümkündür. Sürekli olarak gelişen otobüs şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet için daha çok gelişmeye devam edecektir.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

10sa 45dk

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

11sa 15dk

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

11sa 30dk

75 TL

İSTANBUL->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

71 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

11sa 45dk

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

80 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi