İstanbul - Düzce Otobüs Seferi

10 Kasım 2015İSTANBUL DÜZCE  OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 33 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 3sa 45dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 246 km' dir. 

İnternet Üzerinden Tüm Seferleri Karşılaştırın

İnternet ortamından otobüs bileti almak için terminale gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden bilet satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en önde gelen tüm otobüs firmalarının biletlerini her koşulda kolayca almanızı sağlamaya devam ediyoruz. Sitemizden otobüs bileti araması gerçekleştirerek, tüm otobüs firmalarının seferlerini kısa sürede internet ortamında karşılaştırıp en uygun otobüs biletini hemen bu adresten bulabilirsiniz.  Koltuğunuzu kendiniz seçip biletinizi online olarak seçme imkanınız yer almaktadır. İnternet üzerinden satın aldığınız e-biletiniz anında cep telefonunuza veya diğer iletişim araçlarınıza gönderilmektedir. İnternet üzerinden İstanbul – Düzce otobüs bileti satın almak için sefer araması gerçekleştirerek hemen biletinizi alabilirsiniz.

Türkiye’nin Önde Gelen Firmalara Ulaşabilirsiniz               

Türkiye'nin her zaman önde gelen çok sayıda otobüs ya da diğer havayolu firmasının biletlerini sitemizde kolaylıkla sorgulayabilir size internet üzerinden en uygununu, en ucuzunu kısa sürede güvenle, hızla ve kolayca hemen satın alabilirsiniz. Online otobüs bileti sorgulaması gerçekleştirerek bütün otobüs firmalarının internet ortamında sunulan biletlerini sitemizden online olarak satın alma imkanınız yer almaktadır. Online bilet uygulaması ile beraber otogara gitmenize gerek kalmadan kolayca vakit kazanabilirsiniz. Bunun yanında internet ortamında tüm otobüs seferlerini hemen karşılaştırabilirsiniz. Otobüslerin tipi, yapılacak olan yolculuğun güzergahı sefer sorgulaması içerisinde yer almaktadır. Otobüs bileti almak için internet sayfamıza giriş yaptıktan sonra, öncelikle bilet alma bölümüne girmeniz gerekmektedir. İstanbul – Düzce otobüs bileti seçimi yaptıktan sonra güzergah ve tarih seçimi yapmanız gerekmektedir.

İnternet Üzerinden Biletinizi Kısa Süre İçerisinde Satın Alabilirsiniz

Satış veya Rezervasyon durumlarından birini seçtikten sonra internet üzerinden yolcu sayısını yazıp bilet sorgulamasına hemen başlayabilirsiniz. Açılmış olan sayfada seçmiş olduğunuz güzergaha ait olan otobüs firmaları, yapılacak olan sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını bu adresten kısa sürede görebilirsiniz. Çıkan sayfada ise istediğiniz bileti, sonrasında da sol tarafta yer alan koltuk numarasını, alt taraftaki kısımda ise yolculuk yapacak kişinin adını, soyadını, vatandaşlık numarasını, telefon numarasını yazması gerekmektedir. Bu bilgiler girildikten sonra İstanbul – Düzce otobüs bileti satın almak için hizmet sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir. 

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->DÜZCE
OTOBÜS SEFERİ

03sa 45dk

 

33 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->DÜZCE
OTOBÜS SEFERİ

03sa 44dk

 

33 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->DÜZCE
OTOBÜS SEFERİ

03sa 45dk

 

33 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->DÜZCE
OTOBÜS SEFERİ

03sa 45dk

 

33 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->DÜZCE
OTOBÜS SEFERİ

03sa 40dk

 

33 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi