İstanbul - Diyarbakır Otobüs Seferi

11 Kasım 2015İSTANBUL DİYARBAKIR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 21 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1449 km' dir. 

İstanbul-Diyarbakır Otobüs Bileti

Diyarbakır ili Doğu Anadolu Bölgesinin görülmesi gereken şehirlerinden biridir. Bu güzel ile yolculuk yapmayı planlıyorsanız önceden bilet için rezarvasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İstanbul-Diyarbakır arasında yolculuklarınız için önceden İstanbul-Diyarbakır otobüs bileti ayırtabilirsiniz. Artık bilet almakta eskiden olduğu gibi gişelerde sıra bekleyerek eziyet çekilmeye gerek kalamadan internet ortamından alınabilmektedir. İnternet sitelerinde bilet fiyatlarını iyi takip çok uygun fiyatlara bilet satın alabilirsiniz. Böylece yolculuklarınızı istediğiniz koltukta rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bilet alırken çok geç kalmadan önceden almanız önemlidir. İstediğiniz gibi bilet alabilmeniz için biraz erken davranmanızda yarar vardır. En uygun bileti uygun fiyata bulmak için sitelerin fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

İstanbul-Diyarbakır Yolcuları Seferlerini İstediği Firmayla Yapabilir

İstanbul- Diyarbakır otobüs bileti satın almak için istediğiniz otobüs firmalarından birini seçerek seferinizi yapabilirsiniz. Size uygun gelen otobüs firması ile İstanbul- Diyarbakır arası yolculuklarınızı tamamlayabilirsiniz. Sonradan bilet konusunda sıkıntı çekmemek için bir an önce sefer tarihlerini, bilet alımlarını takip etmelisiniz. Özellikle bayram resmi tatil günleri gibi zamanlarda çok yoğun bir bilet alımı gerçekleşeceğinden sonradan açıkta kalmamak için biletinizi önceden ayırtmanızda yara vardır. Gidiş dönüş biletinizi alırsanız daha da iyi olur. Geri dönüşlerinizde sorun yaşamamak için dönüş biletinizi de ayırtmanız isabetli bir kara olacaktır.

Biletinizde Sonradan Değişiklik Yapabilirsiniz

İstanbul-Diyarbakır otobüs bileti satın aldıktan sonra eğer biletinizde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, biletinizin bilgilerini sonradan değiştirme imkanınız olabilir. Otobüs seferinin kalkış saatine kadar biletinizde yanlış gördüğünüz kısımları değiştirerek yeniden düzenlenmesini isteyebilirsiniz. Gereken yapılarak yeni yapılan değişiklikler kayıt edilecektir. Böylece biletinizi doğru şekilde düzenleyerek güvenli şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bilet satın alırken her ihtimale karşı gereken bilgilerin dikkatli bir şekilde girilmesi gerekir. Sonradan bir sorun yaşamamak adına bu küçük gibi görünen ama dikkat edilmediğini büyük sıkıntılar yaşatabilecek olan bu hususa dikkat edilmesi gerekir. Yolculuğunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlamak için bu ayrıntılara önem vererek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

İSTANBUL->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

90 TL

İSTANBUL->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

90 TL

İSTANBUL->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

90 TL

İSTANBUL->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

90 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->DİYARBAKIR
OTOBÜS SEFERİ

20sa 15dk

90 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi