İstanbul - Denizli Otobüs Seferi

30 Ağustos 2015İstanbul  - Denizli otobüs bileti

Türkiye nin en güvenli ve en uygun bilet hizmetini sizlere sunan www.biletkess.com web sitesinden İstanbul  - Denizli otobüs bileti almak çok kolay sizlerde sadece birkaç işlem ile size en uygun bileti seçebilir ve anında biletinizi aktif edebilirsiniz.  Biletkess.com aracılığı ile isterseniz bineceğiniz otobüsün özelliklerini seçebilirsiniz. Benim yolculuk yapacağım otobüs’ de İnternet  ve Televizyon olsun diyorsanız İnternet ve Televizyon bulunan otobüs firmalarını seçebilir eğer olmasın diyorsanız da benim yolculuk yapacağım otobüste İnternet ve Televizyon olmasın diyebilirsiniz.

612 kilometrelik yolcuğunuz boyunca ortalama 65 Türk Lirası ödeyerek hiç sıkılmadan 10 saat boyunca yolculuk edeceğinizden emin olabilirsiniz. İstanbul – Denizli yolcuğunuzun güzel ve sorunsuz geçmesini istiyorsanız sizlerde en iyi otobüs firmalarını www.biletkess.com adresinde bulabilirsiniz.  Söz konusu web sitesi üzerinden Tüm firmaları görebilirsiniz veya aklınızda olan bir firmayı seçip İstanbul – Denizli otobüs bileti fiyatını görebilirsiniz.


Yolculuğunuzu hangi koltukta yapmak istediğinizi de artık www.biletkess.com üzerinden seçebilirsiniz. İstanbul – Denizli bilet alma ekranının sağında yer alan bölge de dolu olan koltukları görebilirsiniz bununla beraber hangi koltukta yer almak istiyorsanız dolu olmadığı takdirde istediğiniz koltuğa sahip olabiliyorsunuz. Bununla beraber hangi koltukta Bay/Bayan kimin oturduğunu da yine Bilet kess desteği ile görebilme şansınız bulunmaktadır.  Aynı şekilde yolculuğunuzu uçak ile yapmak isterseniz yine Bilet KESS üzerinden İstanbul – Denizli uçak biletini sadece 129 Liradan başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Yapacağınız yolculuk ise yaklaşık 60 dakika sürmektedir.

Firma

Saat

Güzergah

Süre

Fiyat

01:00 

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

70 TL

09:00

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

70 TL

18:00

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

65 TL

22:00

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

23:58

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->DENİZLİ
OTOBÜS SEFERİ

10sa 02dk

65 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.
 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 

Denizli’ de konaklayacağınız yeriniz yoksa eğer www.biletkess.com sizlere Dedeman Park Denizli, North Point Otel, Konak Otel, Anemon Otel Denizli, Şiir Otel, Yıldırım Otel, Grand Keskin Otel Denizli, Lavin Hotel, Koşar Otel, Mesut Otel, Grand Denizli Otel, Halley Otel, Otel Laodikya, Esin Otel, İnci Otel, Napa Otel Denizli ve Pişkin Oteli önermektedir.  Bu otellerde uygun fiyata konaklayabilir ve her türlü hizmetten hiçbir sıkıntı çekmeden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Denizli arası otobüs bileti fiyatı 70.00 Liradır. Güncel fiyat için sitemzden sorgula yapın.