İstanbul - Çorum Otobüs Seferi

30 Ağustos 2015İstanbul – Çorum arası otobüs bileti

Sizlerde artık çok uygun fiyata İstanbul – Çorum otobüs bileti sahibi olabileceksiniz. Bilet kess aracılığı ile sizlerde en uygun fiyata en iyi otobüs firmalarından çok kolay bir şekilde bilet alabilirsiniz. Dilerseniz hemen biletinizi kesin dilerseniz de başka bir zamana biletinizi rezerv edin kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu işlemlere hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.
 

60 Türk Lirasından başlayan fiyatlarla www.biletkess.com web adresinden İstanbul – Çorum otobüs bileti alabilirsiniz. İstanbul – Çorum arası yapacağınız ortalama 10 saat yolculukta seçiminize göre ücretsiz İnternet, Televizyon ve Rahat koltuk imkânlarına da sahip olabilirsiniz. 629 KM’lik yolcuğunuz sonunda rahat bir şekilde çoruma varabilirsiniz.

Çorum ili 12.820 km2 lik alana sahip olup içerisinde ortalama 275.000 insan yaşamaktadır. Orta Karadeniz bölgesinde yer alan ilimiz Toprak sanayi ve imalat konusunda çok gelişmiş bir ilimizdir.  Çoruma yolculuğunuzu otobüs, uçak, hızlı tren ve İDO seferleri ile yapabilirsiniz. İstanbul – Çorum otobüs biletleri dışında bu ulaşımlar için de biletinizi www.biletkess.com adresinden kesebilirsiniz.

Çorum iline ait Hüseyin dede Eski Hitit Kült Merkezini, Ağlı Mağarasını, Eski Ekin Mağarasını, Gerdek Kaya Mağarasını, Büyük Lâçin Mağarasını, Mescitli Mağarasını, Yeni Kışla Mağarasını, Molla Hasan ve Kadı deresi Mağarasını, Al köy Mağarasını, Kılıç ören mağarasını ziyaret etmenizi öneririz.  Çorum ilinin eşsiz güzelliklerinden bir kaçı olan bu tarihi eserleri ziyaret edebilir ve ücretsiz bir şekilde inceleme fırsatını da elde edebilirsiniz.  Çorum iline geldiğinizde eğer kalacak bir yeriniz yoksa yine www.biletkess.com web adresi aracılığı ile size en uygun oteli seçebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Bilet kess’ in size önermiş olduğu oteller arasında HATTUŞİLİ Hotel, Çorum Büyük Otel, Anitta Otel, Sera Hotel, Dalgıçlar Hotel, Mavi Ocak Otel,  ANVATAR THERMAL Hotel, GRANDPARK HOTEL,  Feyzan Hotel, PİTHANA OTEL, KOLAGASİ OTEL, Hitit Mesleki & Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli, Hamamozu Termal Otel yer almaktır.

 

00:30 

İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

60 TL

00:45 

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

09:00

İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

09:30

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

10:30

İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

60 TL

11:00

İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

20:30

BAYRAMPASA -> 
İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

20:30

İSTANBUL->ÇORUM
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

60 TL

 

 

Sizlerde www.biletkess.com web adresinden hemen İstanbul – Çorum otobüs bileti alıp ortalama 10 saat içerisinde Çorum ilinde olabilirsiniz. Artık Bilet Kess’ e telefon veya tabletleriniz ile sadece bir tık ta ulaşabileceksiniz ANDROİD & İOS Uygulama marketlerinden Bilet Kess uygulamasını indirerek telefon ve tabletlerinizde tek tıkla bütün işlemlerinizi halledebileceksiniz.

 

 

İstanbul – Çorum arası otobüs bileti fiyatı  60,00tl dir. Güncel istanbul çorum otobüs bilet fiyatı www.biletkess.com sitesinden sorgulayabilirsiniz. 

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi