İstanbul - Bursa Otobüs Seferi

14 Kasım 2015İSTANBUL BURSA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 35 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 440km' dir. 

İstanbul – Bursa Otobüs Bileti

İnsanlar bir yerden bir yere gidecekken eskiden beri bazı ulaşım araçları kullanmaktadır. Eskiden deve gibi araçlar kullanılmakta bugün ise daha çok yaygın olan otobüslerdir. Şehir içi trafikte de oldukça kullanılan bu yöntem asıl olarak şehirlerarası olarak hizmet vermektedir.  İnsanlara bu ihtiyacına binaen de birçok şehirlerarası yolculuk yapan firma ortaya çıkmıştır. Bu firmaların sayısı arttıkça da insanlar daha iyi ve kaliteli hizmet almaya başlamışlardır. Bu firmaların artışı sayesinde de fiyatlar ucuzlamıştır ve insanlarda gidecekleri yere bilet bulma konusunda sıkıntı çekmemeye başlamışlardır. Tabi otobüs firmaları da yoğunluklu talep nereye olursa oraya göre çalışmaktadır. Bu yüzden İstanbul çokça firma sefer düzenlemektedir. Mesel bu seferlerden birisi de İstanbul – bursa otobüs seferidir. Bu sebeple de İstanbul – Bursa otobüs bileti çok ucuza bulunmaktadır

Ulaşımda Karayolu

Karayolu ulaşımı birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Çünkü karayolunun birçok avantajı bulunmaktadır. Trenler mesela ucuz olmasına rağmen çok yavaş olduğu ve bazı yerlere de ulaşım sağlayamadığı için pek de tercih edilmemektedir. Bunun yanı sıra da uçaklar çok hızlı olmasına rağmen hem yine aynı şekilde her yere bulunmaması hem de çok pahalı olduğu için ülkemizde çok rağbet görmemektedir. Ama karayoluyla ulaşımda büyük oranda otobüs firmaları ile yapılmaktadır. Bu firmalar sayesinde insanlar istedikleri yere gidebilmekte ve çok ucuza bilet alabilmektedir. Ama istedikleri zaman bilet bulabilmenin de bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartlar mesela oraya talebin çok olması lazımdır. Bu talebi sağlayan şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. Özellikle İstanbul – Bursa otobüs seferi bunların başında gelmektedir. Bu sefere karşı olan yoğunluk sayesinde İstanbul – Bursa otobüs bileti de çok ucuz hale gelmiştir.

Şehirler Arası Ulaşım

Genellikle şehir içi ulaşım çok yoğun olmakla birlikte şehirlerarası ulaşımda insanlar arasında yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle üniversite öğrencileri ya da iş için oldukça kullanılmaktadır. Bunun en güzel örneklerinde birini hem iş için hem de öğrenciler çokça kullanılan İstanbul da görebiliriz. Bu şehre her gün onlarca otobüs giriş çıkış yapmaktadır. Bunlardan birisi de İstanbul – Bursa seferidir. Bu İstanbul – Bursa otobüs bileti de gayet makul fiyatlardadır.

İSTANBUL->BURSA
OTOBÜS SEFERİ

35 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BURSA
OTOBÜS SEFERİ

32 TL

İSTANBUL->BURSA
OTOBÜS SEFERİ

30 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BURSA
OTOBÜS SEFERİ

34 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BURSA
OTOBÜS SEFERİ

32 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BURSA
OTOBÜS SEFERİ

32 TL

 

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi