İstanbul - Bingöl Otobüs Seferi

08 Kasım 2015İSTANBUL BİNGÖL OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 19sa 45 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1263 km' dir.

İstanbul Bingöl- otobüs bileti

Romalılara Osmanlılardan günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapan Bingöl Dağları, mağaraları, şifalı kaplıcaları ve hayranlık uyandıran doğal güzelliği ile dört mevsimde bambaşka bir başka güzelliğe  nadir  illerimizden biridir.  Bingöl İline adını veren ve Yükseklikleri 3000 metreyi aşan dağları, buzul gölleri, dört yanı dağlarla çevirili ovaları ile ünlü olan Bingöl İline gitmek artık çok kolay İnternet üzerinden Online olarak  hem de oturduğunuz yerden ve  tek tıkla İstanbul –Bingöl  otobüs bileti alın seyahat planlarınıza kaldığınız yerden devam edin. Üstelik bunun için tekrar yazı beklemenize hiç gerek yok.

Bingöl Online Otobüs Bileti Satışlarımız Başlamıştır.

Tarih boyunca çeşitli kalan medeniyetlerin egemenliğinde kalan Bingöl iline bağlı Genç ve Kığı ilçeleri yerleşik tarihi kalıntılar ilin köklü bir tarihe sahip. Bu tarihi yerler bile aslında Bingöl ilinin tarihine adeta ışık tutuyor. Efsanelere konu olan bu büyüleyici şehre gitmek için artık uzun uzadıya bilet arama bulma telaşına ve derdine son Web sayfamız üzerinden Online olarak alacağınız İstanbul –Bingöl otobüs bileti ile zaman içinde güzel bir yolculuk yapabilir daha fazla ertelemeden uzaktaki akrabalarınız ile hasret giderebilirsiniz.

Bingöl En Hızlı Online Bilet Alımı

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en güzel illerinden biri olan Bingöl doğa güzellikleriyle olduğu kadar Güneşin Doğuşu’nun net bir şekilde izlendiği Türkiye’deki tek, Dünya’daki ikincilimizdir. Bu bile Bingöl’e gitmek için sebep olabilir. Tüm bunlara ek olarak Türkiye’de görülmesi gereken ender yerlerden birisi olan birbirinden güzel yerleri olurken, Murat, Peri, Göynük sularıyla ile çevrili Bingöl ilinin doğasına ise ayrı bir güzellik katıyor. Hiçbir yerde bulunmayan eşsiz güzellikteki hepsi bir doğa harikası olan bu tarihi yerleri görmek için daha fazla zaman kaybetmenize hiç gerek yok. İnternet üzerinden sadece dakikalar içerinden Online olarak alacağınız İstanbul –Bingöl otobüs bileti alarak İstediğiniz zaman aralığında seyahat planı yapabilirsiniz. Dört mevsimi bir arada yaşayacağınız Bingöl’de bulunan yeni açılan kayak merkezi ile isterseniz yazı beklemeden kış mevsiminde güzel bir kış tatili yapabilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

19sa 45dk

90 TL

İSTANBUL->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

21sa 30dk

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

90 TL

İSTANBUL->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

90 TL

İSTANBUL->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

90 TL

İSTANBUL->BİNGÖL
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

100 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi