İstanbul - Bilecik Otobüs Seferi

13 Kasım 2015İSTANBUL BİLECİK OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 30 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 4sa 15dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 245 km' dir. 

Bilecik’e En Kolay Otobüs Bileti Buradan Alınır

Marmara Bölgesi'nin güney doğusunda; Marmara, Karadeniz, İç Anadolu ve Ege bölgelerinin kesim noktaları arasında yer alan bir ilimiz olan Bilecik linin ilk yerleşim yeri olan Şeyh Edebili Türbesi'nin çevresinde halen görülüyor. Karadeniz, İç Anadolu, Ege ve Marmara bölgelerinin tam kesim noktaları üzerinde olan Bilecik Doğu Bolu ve Eskişehir, Kütahya, Bursa,  ve Sakarya illeri ile komşu durumundadır. 4.307 km² yüz ölçümü ile Türkiye'nin de yükselen illeri arasındadır. Bilecik otobüs bileti alırken arama motorlarında İstanbul – Bilecik otobüs bileti olarak aratın ve en ucuz otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin. Sadece dakikalar içinde otobüs biletinizi alın.

Oturduğunuz Yerden Tek Tıkla Bilecik Otobüsüne Bilet

Bilecik'te merkez ilçeyle birlikte 8 ilçe,7 belde ve 243 köy bulunan Bilecik antik çağlardan günümüze kadar tarihin her döneminden izler taşıyan illerimizden biridir. . Büyük şehirlerin karmaşık ve kalabalık yapısından uzak; sakin, huzurlu ve doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenler oturduğu yerden üzerinden İstanbul – Bilecik otobüs bileti alabilirsiniz.  Sakarya Nehri'nin etrafında kurulu olan göletleri Osmanlı Devleti'nin kurucusu olan Ertuğrul Gazi ve manevi kurucusu olan Şehirdeki Şeyh Edibali ve Dursun Fakih türbeleri ziyaret edebilirsiniz. Yanı başında İstanbul-Antalya çift yönlü yolu, bulunan Bilecik şehrin diğer illere ulaşımını kolaylaştırması yönünden önemli bir konuma sahiptir. Tarih meraklısı yerli yabancı gezginler için müzeleriyle, şehitlikleriyle, yaylalarıyla, mesire yerleriyle uzun bir keşif noktası olan bu şehre ulaşmak artık çok kolay.

Bilecik’e Online Otobüs Bileti Al.

Osmanlı döneminde yapılan camiler, türbeler, hanlar, hamamlar ve daha bir çok tarihi eserleri keşfederken kendinizi adeta bir müze içinde dolaşıyor gibi hissedeceksiniz. Tarihi yerleri kadar Ormanları ve mesire yeri bakımından zengin olan bu eski Osmanlı şehrini ziyaret etmek için tek yapmanız gereken internet üzerinden hem de  oturduğunuz yerden Online olarak İstanbul – Bilecik otobüs bileti almak. Muhteşem tabii güzellikleri, tarihi zenginliği, şifalı içme ve kaplıcaları ile turizm bakımından eşsiz bir yer  olan Bilecik iline yolculuk yapacak olan herkese şimdiden hayırlı yolculuklar dileriz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

04sa 15dk

30 TL

İSTANBUL->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

03sa 30dk

30 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

30 TL

İSTANBUL->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

30 TL

İSTANBUL->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

30 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

04sa 10dk

30 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi