İstanbul - Bartın Otobüs Seferi

14 Kasım 2015İSTANBUL BARTIN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 55 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 7sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 440km' dir. 

Kurulduğumuz Günden Bu Yana Başarılı Bir Hizmet Gerçekleştiriyoruz

İnternet sayfamız hızlı, ucuz ve güvenilir bir hizmet verebilmek amacı ile kurulmuştur. İnternet bağlantınızın yer aldığı her noktadan ucuza bilet satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs firmaları internet sitemiz sayesinde sizlerle bir araya geliyor. İstanbul – Bartın otobüs bileti  satın almak için güzergah bölümünü doldurarak size en uygun otobüs firmalarını ve fiyatlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kurumsal acentesi olarak yer aldığı birçok firma ile bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak anlık şekilde görebilir ve bütçeniz için en uygun bilet bu siteden kolayca alımını gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de ulaşım konusunda lider firmaların fiyatlarını görün ve seçiminizi kısa sürede gerçekleştirin. Belirli dönemlerde sitemizden güncel olarak duyuracağımız otobüs bileti kampanyaları ile otogar veya şubelere hiçbir şekilde uğramadan en ucuz fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz.

Daha Ucuz Ulaşım İle Tanışın               

Sitemiz aracılığı ile listelenen biletler otogar ya da şubelerden alınan biletlerden daha ucuz olarak sizlere sunulmaktadır. Hızlı ve güvenilir olmakla beraber sayfamız her zaman sizlere en ekonomik ücretlerle seyahat etmenizi sağlamaya devam etmektedir.  Türkiye’de yer alan otobüs firmalarının bilet satış yetkilisi olarak bulunmaya devam eden internet sitemiz tüm il ve ilçelere en uygun fiyatlarla otobüs bileti satmaya devam etmektedir. Edirne’den Bursa’ya, İstanbul – Bartın otobüs bileti ile seyahat eden otobüs firmaları listesinin tamamı burada er almaktadır. Gideceğiniz rotanın sefer bilgilerine göz attıktan sonra bir ilden diğer ile giden otobüs firmaları bilgilerini de anlık olarak görebilir ve fiyatları ile saatlerine tam olarak uygun olan firma seferini seçebilirsiniz.

Ekonomik Bir Hizmet Gerçekleştiriyoruz

Sitemizde her alan tüm ulaşım bilgileri, sizlerin hızlı ve ekonomik bir işlem gerçekleştirmesi için özenle oluşturuldu. Türkiye’nin en büyük lider otobüs firmalarının tamamı sitemizin içerisinde yer almaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana on binlerce bilet satma ile beraber milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyoruz. Onlarca firmanın acentelik görevini başarıyla yürüten online bilet satış sitemiz her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşamaya devam etmektedir. İstanbul – Bartın otobüs biletini internet üzerinden satın almak için sitemize giriş yapabilirsiniz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BARTIN
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BARTIN
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BARTIN
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BARTIN
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BARTIN
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

55 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BARTIN
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

55 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi